Kocia mama zaryzykowała swoje życie, by uratować z pożaru swoje młode. Bohaterka kotka weszła w ogień 5 razy, by uratować wszystkie swoje dzieci. Ta historia udowadnia, iż nic nie może równać się z matczyną miłością…

Kotka o imieniu Scarlett w przez długi czas była bohaterką pierwszych stron gazet na całym świecie. Wszystko za sprawą niezwykłego czynu, na który zdobyła się w 1996 roku. Nie wahała się ani sekundy, by uratować grupę kociąt!

Opuszczony garaż

Kocia mama i piątka jej maluchów zamieszkiwała jeden z opuszczonych budynków w Nowym Jorku. Niestety, pewnego dnia miejsce miał bardzo niebezpieczny incydent. Cały garaż stanął w płomieniach. Strażnicy, którzy zjawili się na miejscu, próbowali okiełznać rozprzestrzeniający się ogień. To, co zobaczyli po chwili, ścisnęło ich za serce…

Kocia mama ratowała swoje maluchy

Gdy ekipa walczyła z niebezpiecznym żywiołem, kotka Scarlett miała inne, równie ważne zadanie. Po kolei wyciągała swoje dzieci z płonącego budynku. Niestraszne były jej płomienie, które z każdą sekundą pokrywały jej sierść.

Poważne obrażenia

Ogromne poświęcenie kotki wiązało się z poważnymi uszczerbkami na zdrowiu. Zwierzę przez długi czas nie mogło otworzyć oczu, a na jej ciele pojawiły się liczne oparzenia. Pomimo złego stanu kocia mama wciąż trwała przy swoich maluchach.

Pomoc weterynarza

Jeden ze strażaków zabrał grupę poparzonych kotów do weterynarza. Po upływie trzech miesięcy większość z nich wróciła do sprawności sprzed wypadku. Do schroniska, w którym przebywały zwierzęta, przychodziły setki listów. Wzruszeni ludzie wyrażali chęć zaadoptowania kotów. Z czasem każde z nich odnalazło kochający dom.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kocia mama
funzoo.pl

Bohaterski czyn kotki Scarlett wiązał się z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu.

kocia mama
funzoo.pl

Kocia mama przez długi czas miała problem z otwarciem oczu, a oparzenia pokrywały sporą część jej ciała.

kocia mama
funzoo.pl

Dzielna kotka i jej ukochane maluchy odnalazły kochający dom!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mity o kotach. 7 najczęściej powielanych mitów na temat kotów
  2. Dziecko leży na łóżku i płacze. Nagle na łóżko wskakuje kot. To wideo podbiło miliony serc
  3. Bezdomny kot prosi o jedzenie, ale nigdy go nie je. Kobieta śledziła go i odkryła sekret
  4. Nikt nie chce adoptować tego kota. Wszystko przez jego niecodzienną, choć uroczą przypadłość
  5. Czego nie lubią koty? Rzeczy, które robią ludzie, a koty ich nienawidzą

Źródło: funzoo.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.