Kogel mogel w reżyserii Romana Załuskiego to do tej pory jedna z ulubionych komedii wielu Polaków. Trudno nie przyznać, że wyjątkowa produkcja przeszła do historii, tak samo ja grający w niej aktorzy. I choć Dariusza Siatkowskiego, który wcielił się w postać męża Kasi, pamiętają wszyscy, tajemnica jego śmierci do tej pory pozostaje zagadką.

Choć Dariusz Siatkowski miał na swoim kocie wiele kreacji aktorskich, to właśnie rola w dwóch częściach komedii Kogel mogel sprawiła, że gwiazdor na zawsze pozostanie w pamięci widzów. 

Kogel Mogel: nie żyje odtwórca roli Pawła Zawady

Niestety, dla bliskich i fanów odtwórcy roli Pawła Zawady, 11 października zawsze będzie jedną z najsmutniejszych dat. 

Dariusz Siatkowski, czyli Paweł Zawada w kultowym filmie Kogel mogel, odszedł niespodziewanie w wieku 48 lat. Kiedy w październiku 2008 roku media przekazały tragiczną wiadomość, ciężko było uwierzyć w to, co się stało. 

Dariusz Siatkowski został znaleziony w sobotę 11 października 2008 roku w jednym z hoteli pod Łodzią.

Co stoi za tajemniczą śmiercią aktora i męża filmowej Kasi Solskiej? Na ten temat powstało wiele hipotez.

Przyczyny śmierci Dariusza Siatkowskiego 

Według niektórych Dariusz Siatkowski miał być uzależniony od narkotyków i alkoholu. Inni twierdzą, że przedawkował leki na zapalenie górnych dróg oddechowych, o którym miał mówić kolegom na niedługo przed swoim odejściem.

Co tak naprawdę przyczyniło do śmierci artysty, któremu rola w filmie Kogel mogel zapewniła życie wieczne? Tajemnica wciąż pozostaje niewyjaśniona.

Niestety, w przypadku przedwczesnych śmierci niektórych gwiazd nigdy nie poznajemy prawdziwego powodu śmierci. Aktor wcielający się w Jerry’ego w serialu Ranczo zmarł nagle w wieku 42 lat. Do dziś oficjalnie nie potwierdzono, co stało za tragedią. 

Jeśli zastanawiacie się, jak potoczyły się losy niesfornego Piotrusia z filmu Kogel-Mogel, zajrzyjcie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

kogel mogel
Fot. Kadr z filmu „Kogel Mogel”

Kasia i Paweł byli jednymi z ulubionych postaci w filmie Kogel mogel. Dariusz Siatkowski, aktor, który wcielał się w rolę męża kobiety, zmarł niespodziewanie w 2008 roku. Przyczyny jego śmierci do dziś owiane są tajemnicą.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: viva.pl

 

Poprzedni artykułDagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z przyjaciółką Edzią
Następny artykułPublikujemy cześć zeznań Mamy Kacpra S.
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.