Kogel-mogel to jeden z najbardziej lubianych polskich filmów. Jego pierwsza część została nakręcona już ponad trzydzieści lat temu i od tamtej pory ludzie z przyjemnością wspominają losy bohaterów filmu. Na trzecią część popularnej produkcji fanom przyszło czekać aż do 2019 roku. Jedna z aktorek najnowszego wydania filmu ogłosiła, że jest w ciąży.

Aktorka trzeciej części filmu Kogel-mogel ogłosiła za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że jest w ciąży. Fani posłali w jej stronę mnóstwo wyrazów serdeczności, oraz gratulacji. Dodatkowo aktorka rozbawiła obserwatorów bardzo ciekawym opisem fotografii.

Aktorka filmu Kogel-mogel ogłosiła, że jest w ciąży

Ciąże aktorek zazwyczaj są bardzo szeroko komentowane przez fanów oraz media. Większość z nich nie zamierza się kryć ze swoim stanem błogosławionym. Jednak zdarzają się sytuacje, że lubią trzymać trochę swoich fanów w niepewności, aż do momentu, gdy brzuszek stanie się wyraźnie większy. Tak właśnie postąpiła Barbara Kurdej-Szatan, która niedawno powitała na świecie swojego synka Henryka.

Tym razem stanem błogosławionym pochwaliła się inna znana aktorka Aleksandra Hamkało. Telewidzowie mogą kojarzyć ją m.in. z serialu Na dobre i na złe, a niedawno dołączyła do obsady filmu Kogel-Mogel. Aktorka rzadko pojawia się w mediach i unika blasku fleszy. Teraz po ogłoszonej na swoim Instagramie nowinie może się to zmienić.

  1. Zbulwersowana Danuta Martyniuk zapłonęła gniewem. Poniżyła byłą synową w najgorszy sposób, cios poniżej pasa
  2. Telewizja Trwam nigdy nie odpuści? Na antenie pojawił się nowy „reportaż”, na Nowogrodzkiej zrobi się gorąco
  3. Właśnie przekazali informację. Od 30 września obowiązuje nowy zakaz, Polacy będą zdruzgotani

Pod zdjęciem zamieściła zabawny wpis

Zdjęcie aktorki wywołało spore poruszenie wśród fanów, którzy natychmiastowo zaczęli wysyłać masowe gratulacje i dzielić się z aktorką szczęściem. Jednak to nie wszystko, ponieważ poza podkreślonym brzuszkiem Aleksandry, uwagę zwrócił także zamieszczony pod zdjęciem opis, który brzmi:

Mąż zrobił. To zdjęcie – napisała sarkastycznie Ola.

Oczywiście nie zabrakło komentarzy odnoszących się do tego, co napisała aktorka. Fani pozytywnie podeszli do ironii Aleksandry i większość z nich zrozumiała kierowany przez artystkę żart. Od ośmiu lat jest w związku małżeńskim z Filipem Kalinowskim, z którym ma czteroletnią córeczkę Jagnę.

My również gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kogel-Mogel
fot. instagram.com/olahamkalo/

Aktorka filmu Kogel-mogel Aleksandra Hamkało za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że jest w ciąży.

Kogel-Mogel
fot. instagram.com/olahamkalo/

Aktorka dodała pod zdjęciem zabawny podpis, którym wywołała mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Kogel-mogel
fot. instagram.com/olahamkalo/

Aleksandra napisała ironicznie – Mąż zrobił. To zdjęcie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rząd właśnie ogłosił nowy zakaz. Od 30 września duże utrudnienia dla wielu Polaków
  2. Smutne informacje dla turystów. Podjęto niespodziewaną decyzję o zamknięciu
  3. Lekarz spojrzał na jej język i zamarł. Prawda okazała się dramatyczna, teraz Anna walczy o życie
  4. Poszedł do szkoły po dziecko i przeżył wstrząs. Kiedy zobaczył nauczycielkę, natychmiast wezwano policję
  5. Sprawdziła pracę domową syna i zamarła. Zadała mu tylko jedno pytanie, po chwili kolana się pod nią ugięły
  6. Stało się, dosłownie przed chwilą zostało wycofane. Nie używaj do gotowania ani smażenia pod żadnym pozorem

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułKot każdego dnia żebrał w sklepie o mięso, którego nie zjadał. Sprzedawca odkrył jego tajemnicę, trudno powstrzymać łzy
Następny artykułOgromny smutek, kondolencje płyną z całej Polski. Rodzina właśnie przekazała tragiczne informacje, nie żyje
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl