Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kolejna gwiazda „Pytania na śniadanie” opuściła kraj. Nie zobaczymy w najbliższym czasie Aleksandry Grysz
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 29.07.2022 11:54

Kolejna gwiazda „Pytania na śniadanie” opuściła kraj. Nie zobaczymy w najbliższym czasie Aleksandry Grysz

Aleksandra Grysz
fot. kadr z programu „Pytanie na Śniadanie”

Sezon urlopowy w pełni. Coraz więcej znanych i uwielbianych przez widzów gwiazd wybywa z kraju, by zrelaksować się i naładować baterie przed jesienią. Do grona wczasowiczów dołączyła w ostatnim czasie również Aleksandra Grysz.

Dziennikarka znana m.in. z programu „Pytanie na śniadanie” zaprezentowała światu kadry z wakacji, a ponadto podzieliła się radą z osobami, które pragną odwiedzić to samo miejsce.

Aleksandra Grysz z „Pytania na śniadanie” opuściła Polskę

Aleksandra Grysz kojarzona jest przede wszystkim z programem „Pytanie na Śniadanie”. Swego czasu wystąpiła u boku Tomasza Kammela, a ponadto prowadzi własny format. Dziennikarka i wschodząca gwiazda ma na swoim koncie również karierę w modelingu. Wielokrotnie brała udział w konkursach piękności i to z sukcesami.

Grysz została laureatką Miss Earth Poland, a ponadto Bursztynową Miss Polski. Swój wdzięk niewątpliwie wykorzystuje w telewizji. Nic więc dziwnego, że cieszy się tak dużym uznaniem i popularnością.

Aleksandra Grysz utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami, głównie za pośrednictwem Instagrama. W ostatnim czasie poinformowała fanów, że opuściła PolskęDziennikarka spędza bowiem urlop we Włoszech. Za cel obrała Polignano a Mare, malownicze miasteczko pełne atrakcji i pięknych widoków.

Aleksandra Grysz podzieliła się z widzami cenną radę

Dziennikarka postanowiła zdać relację ze swojej podróży. Pokazała m.in. wąskie uliczki z charakterystyczną dla tego miejsca zabudową.

Aleksandra Grysz zdecydowała się również polecić sprawdzoną przez siebie kawę. Mowa o Cafe Speciale, która wyjątkowo przypadła do gustu dziennikarce. Jak sama poinformowała, jest ona mieszanką espresso, śmietanki, amaretto, cukru i skórki z cytryny.

Gwiazda śniadaniówki „Pytanie na Śniadanie” nie kryła swojego zachwytu i radości. Mamy nadzieję, że wkrótce Aleksandra Grysz podzieli się kolejnymi ciekawostkami ze słonecznych Włoch.

Aleksandra Grysz
Aleksandra Grysz
Aleksandra Grysz na wakacjach

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel „oświadczył się” koleżance na wizji. Zadziwiający żart prezentera
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić