Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję, którą podzielił się z internautami. Jasnowidz z Człuchowa niestety nie miał do przekazania dobrych informacji, Polacy nie będą zadowoleni, słysząc jego słowa. 

Możemy zostać obwarowani podatkami za to, co posiadamy — poinformował Krzysztof Jackowski. Jasnowidz podzielił się kolejną wizją. 

Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego 

Krzysztof Jackowski co jakiś czas dzieli się z internautami swoimi wizjami. Tym razem nie było inaczej. Jasnowidz przekazał informacje na temat przyszłości, niestety nie miał dobrych wieści.

Zdaniem Jackowskiego za jakiś czas będziemy musieli zmierzyć się z wielkimi finansowymi zmianami. 

– […] dużo ludzi pozbędzie się oszczędności, gotówki, inwestując w rzeczy, które można dotknąć. Za tym idą przynajmniej dwie korzyści dla państwa. Jeżeli państwo planuje w przyszłości obrót bezgotówkowy, a przypomnijmy, że jeszcze przed zarazą rząd PiS reklamował wręcz takie hasło „Polska bezgotówkowa”, więc na pewno nasz kraj, a też inne kraje myślą o systemie finansowym bezgotówkowym — wyznał. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jasnowidz nawiązał również do podatków, jego zdaniem w przyszłości może być ich więcej: 

-Oto mamy kryzys, mamy inflację, mamy bardzo zadłużone państwo. Rząd ma pełne prawo i będzie miał zrozumienie społeczeństwa. Rząd będzie nakładał nowe podatki. I ten podatek nie będzie musiał się nazywać „katastralny”, bo on dziwnie brzmi. Możemy zostać obwarowani podatkami za to, co posiadamy — wyjaśnia jasnowidz. 

Co sądzicie na temat wizji Jackowskiego? 

Zobacz wideo: 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. W niedzielę w kościołach w Polsce odbędzie się liczenie wiernych 

Źródło: YouTube, plotek.pl 

  

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.