Kolekcja Eclectic Nomad od EDITED wprowadza w wakacyjny nastrój wraz z modną mieszanką słonecznych stylizacji. Od boho i batik po sportowy styl, nowa kolekcja bez trudu łączy w sobie wiele odniesień do lat 80. oraz nawiązuje do trendów na nadchodzący sezon.

Tematem przewodnim są lata 80.: podkreślone rękawy w modne wzory i spodnie z wysokim stanem. Detale tej niezapomnianej dekady są łączone z nowymi inspiracjami. Te celowe kontrasty zauważyć można w wielu elementach kolekcji.

Typowe kształty lat 80-tych spotykają się z romantycznymi wzorami boho i falbanami. Pastelowe odcienie i tkaniny batikowe mieszają się z jaskrawą odzieżą sportową Częścią kolekcji są również siatkowe dzianiny i jasne dżinsy.

Klasyki w odcieniach bieli i beżu nadają linii uniwersalnego charakteru. Dyrektor ds. Marki Franziska Nellessen i zespół EDITED stworzyli lookbook kolekcji z modelką Ilyą Vermeulen w
Kapsztadzie. Kolekcja została zaprojektowana przez Dyrektor Kreatywną Clarissę Labin i zespół projektowy w Berlinie.

Kolekcja Eclectic Nomad jest dostępna na EDITED.pl i we wszystkich sklepach EDITED.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mat. promocyjne
mat. promocyjne
mat. promocyjne
mat. promocyjne
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.