Kolekcja Bunny the Star pomoże poczuć się komfortowo w domowym zaciszu. Aktualna sytuacja na świecie odciska piętno na branży modowej. Właśnie dlatego szczególnie teraz powinniśmy wspierać nasze ulubione polskie marki.

BUNNY THE STAR narodziło się z wielkiej miłości do piękna, z marzenia o stworzeniu czegoś wyjątkowego, czegoś swojego. Rozwijając pasje, upodobania i zamiłowanie do mody powstała marka, która łączy w sobie elegancję, wygodę i funkcjonalność. 

Domowa kolekcja Bunny the Star

Teraz, gdy wszyscy zostajemy w naszych domach wygoda nabiera nowego znaczenia. Stawiamy na rzeczy, w których czujemy się przede wszystkim komfortowo. Nie chcemy jednak zapominać o dbaniu o siebie i nawet na home office czy podczas oglądania ulubionego serialu marzymy o pięknym wyglądzie. W końcu moda jest nieodłączną częścią nas, nawet podczas tak trudnego czasu, z którym teraz się mierzymy. BUNNY THE STAR w tej kwestii nigdy nie zawodzi, bo przecież łączenie najgorętszych trendów z wygodą to specjalność tej polskiej marki!

#ZOSTAŃWDRESIE

Dresowych kompletów od BUNNY THE STAR nie trzeba nikomu przedstawiać. Są niezwykle wygodne, wykonane z najwyższej jakości bawełny i świetnie prezentują się na sylwetce! W tym sezonie powracają w stonowanych i bardzo modnych kolorach takich jak khaki, beż czy nieśmiertelna biel. Subtelny logotyp dodaje im wdzięku i podkreśla naszą dumę z noszenia polskiej marki.

#CUDOWNANAWETWPIŻAMIE

BUNNY THE STAR nieustannie poszerza swoją ofertę. W tym sezonie marka przygotowała zupełną nowość wśród do tej pory dostępnego asortymentu – CUDowne piżamy. Dzięki temu eleganckiemu kompletowi składającego się z oversize’owej koszuli z haftem na plecach oraz szortów ze wstążką w pasie będziesz wyglądała niesamowicie nawet jeśli spędzisz cały dzień w piżamie! Dodatkowo piżama CUD jest idealnym pomysłem na prezent, dzięki dołączonego do zakupu pięknemu, ozdobnemu woreczkowi. 

kolekcja
materiały prasowe
kolekcja
materiały prasowe
kolekcja
materiały prasowe
kolekcja
materiały prasowe
Poprzedni artykułDawne wieczorynki były wspaniałe. Pamiętacie jeszcze piosenkę z „Pszczółki Mai”?
Następny artykułRatowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną