Koło Fortuny to program, który w TVP zadebiutował w 1992 roku – prawie 30 lat temu! Zniknął z anteny w 1998, by pojawić się ponownie w 2007 roku. Oczywiście przez ten czas wiele się zmieniło. Wystarczy spojrzeć na kadr z programu z lat 90., by w oku zakręciła się łza!

Pamiętacie jeszcze dawną wersję programu? Najpierw prowadził ją Wojciech Pijanowski, później od 1994 roku prowadzący zmieniali się dość często, by w końcu w 1998 program zniknął z anteny. Został przywrócony w 2007 roku, jednak i wtedy nie zagrzał na antenie długo – zniknął z niej ledwie 2 lata później. Teraz jednak przeżywa prawdziwy renesans i od 2017 roku przyciąga przed telewizory miliony widzów!

koło fortuny
kadr z programu „Koło Fortuny”

 

Poprzedni artykułZaczęła robić z brwiami jedną rzecz, która odmieniła jej życie. Twierdzi, że teraz faceci ją uwielbiają
Następny artykułJuż od dziś. Ministerstwo wydało wytyczne, zniesiono kolejne obostrzenie
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.