Koło Fortuny: wpadka uczestnika przejdzie do historii. Odpowiedź, która padła w jednym z odcinków teleturnieju sprawiła, że Izabella Krzan się popłakała! Co takiego powiedział uczestnik?

Teleturnieje są niewyczerpanym źródłem rozrywki, również ze względu na wpadki uczestników, które błyskawicznie stają się memami. Od tych niewinnych, po najbardziej spektakularne, wszystkie są uwielbiane przez internautów. Koło Fortuny: wpadka uczestnika doprowadziła prowadzącą do łez!

Koło Fortuny: wpadka, która przejdzie do historii

Wpadki uczestników od razu stają się hitem internetu. Nie inaczej było w tym przypadku. Koło Fortuny to teleturniej, w którym uczestnicy losują spółgłoski i samogłoski, by następnie odgadnąć hasło. Nie wszyscy jednak są w stanie zachować spokój i zimną krew, co prowadzi do często bardzo zabawnych, błędnych odpowiedzi. Koło Fortuny: wpadka uczestnika z jubileuszowego odcinka doprowadziła Izabellę Krzan do łez śmiechu! Co takiego powiedział uczestnik?

W niedawno wyemitowanym odcinku teleturnieju padła nietypowa odpowiedź. Jubileuszowa emisja na długo pozostanie w pamięci widzów. Wszystko za sprawą wpadki jednego z uczestników, pana Bolesława. Odpowiedź gracza rozbawiła do łez nie tylko publiczność, ale i prowadzących. Rafał Brzozowski i Izabella Krzan nie mogli zachować kamiennej twarzy!

Koło Fortuny: wpadka pana Bolesława

Pan Bolesław miał przed sobą hasło z kategorii Przedmiot. Na ekranie pojawiło się już wystarczająco dużo liter, by bez problemu rozwiązać zagadkę. Uczestnik był pewny, że zna prawidłową odpowiedź, entuzjastycznie rzucił więc hasło:

Uchwyt rowerowy na budyń.

Szybko zdał sobie sprawę z błędu, jednak było już za późno na zmianę odpowiedzi. Prawidłowe hasło odgadła jego przeciwniczka, a był to oczywiście uchwyt rowerowy na bidon. Zarówno uczestnicy, jak i prowadzący nie mogli się powstrzymać od śmiechu! Kilkakrotnie powtórzyli hasło pana Bolesława i nie mogli przestać się śmiać. Izabella Krzan ocierała łzy z twarzy, a Rafał Brzozowski na chwilę stracił mowę. Na szczęście pan Bolesław przyjął swój błąd z humorem i szczerze śmiał się ze swojej wpadki z innymi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

koło fortuny: wpadka
facebook.com/kolofortunytvp

Koło Fortuny: wpadka uczestnika rozbawiła prowadzących do łez!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAktorka „Pierwszej miłości” schudła 20 kg! Wygląda niesamowicie
Następny artykułGryfonik brukselski. Ciekawski i wrażliwy pies
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.