Koło fortuny od września będzie mięć nowego prowadzącego! Telewizja Polska właśnie ogłosiła, że Rafał Brzozowski nie powróci jako gospodarz kultowego rozrywkowego show. Kto go zastąpi? Okazuje się, że partnerem Izabelli Krzan w Kole fortuny zostanie słynny wokalista związany z innym programie TVP. 

Rafał Brzozowski nie powróci jako prowadzący Koło fortuny. Rzecznik prasowy TVP ogłosił, że program zyska nowego gospodarza – Brzozowskiego zastąpi słynny wokalista. Szykują się wielkie zmiany w Telewizji Polskiej!

Koło fortuny ma nowego prowadzącego

Rafał Brzozowski razem z Izabellą Krzan prowadzili Koło fortuny od 10 września 2017 roku. Wokalista i Miss Polonia 2016 tworzyli świetny duet, który podbił serca widzów. Niestety, rzecznik TVP właśnie ogłosił, że stacja planuje wielkie zmiany w jesiennej ramówce i od września 2019 roku nie zobaczymy już Rafała Brzozowskiego w roli prowadzącego Koło fortuny. 

Kto poprowadzi Koło fortuny? Jak podaje rzecznik Telewizji Polskiej w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl nowym gospodarzem rozrywkowego show ma zostać… Norbert Dudziuk znany szerszej publiczności jako Norbi. Autor hitu Kobiety są gorące prowadził wcześniej program Jaka to melodia. 

Co będzie z Rafałem Brzozowskim? Fani przystojnego wokalisty nie muszą się martwić – Brzozowski pozostanie w Telewizji Polskiej i od września poprowadzi… Jaka to melodia! Skąd taka decyzja? Rzecznik TVP powiedział w wywiadzie dla portalu wirtualnemedia.pl dlaczego stacja zdecydowała się na tak niespodziewaną decyzję:

– Obaj prowadzący doskonale poradzili sobie w dotychczasowych rolach, więc pora na nowe wyzwania – komentuje portalowi wirtualnemedia.pl biuro prasowe Telewizji Polskiej.

Czy Izabella Krzan zostanie w Kole fortuny?

Fani pięknej współprowadzącej Koło fortuny również mogą odetchnąć z ulgą. Według portalu wirtualnemedia.pl Izabella Krzan zostanie w programie. Miss Polonia 2016 od września będzie partnerować Norbiemu. 

Jak myślicie, Norbi sprawdzi się jako prowadzący Koło fortuny? Będziecie tęsknić za Rafałem Brzozowskim? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

koło fortuny: wpadka
facebook.com/kolofortunytvp

Rafał Brzozowski prowadził Koło fortuny od 10 września 2017 roku.

norbi: córka
kadr z programu Uwaga!

W roli prowadzącego zastąpi go Norbert Dudziuk, znany szerszej publiczności jako Norbi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak – WIEK, WZROST, DZIECI, WAGA
  2. Danuta Wałęsa w młodości. Śliczna, drobna i skromna, sama wychowała 8 dzieci [ZDJĘCIA]
  3. Rozwód Agaty Kuleszy trwa. Nowe, przykre informacje o jej batalii z mężem
  4. Anna Przybylska: „Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy dobrze cię traktują…”
  5. Ile lat ma Edyta Górniak? Artystka zbliża się do okrągłych urodzin, a wygląda na 15 lat mniej
Poprzedni artykuł„Jaka to melodia” ma nowego prowadzącego. Gwiazdor „The Voice of Poland” zastąpi Norbiego
Następny artykułKobieta panicznie szukała psa, bo bała się, że zrobi krzywdę dziecku. Gdy go znalazła, chwyciła za kamerę
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.