Koło Fortuny: wpadka uczestnika teleturnieju po raz kolejny bawi polskich internautów. Prowadzący Rafał Brzozowski nie mógł powstrzymać rozbawienia, a Izabella Krzan… łez, oczywiście ze śmiechu. Co takiego powiedział zawodnik programu, że ten odcinek Koła Fortuny już stał się hitem internetu? 

Nikt nie jest nieomylny, a stres robi swoje — pewnie każdy, kto choć raz wziął udział w telewizyjnym teleturnieju, może to potwierdzić. Dlatego np. zabawne przejęzyczenia uczestników programów rozrywkowych to chleb powszedni dla jego gospodarzy. Zdarzają się jednak pomyłki wyjątkowo spektakularne, gdzie nie nie sposób powstrzymać się od śmiechu. Dlatego prowadzący Koła Fortuny wpadkę, z której śmieje się teraz polski internet, zapamiętają jeszcze na długo. 

Co się stało w Kole Fortuny?

W dużym skrócie chodzi o przekręcenie hasła do odgadnięcia. Gdyby zawodnik teleturnieju odpowiedział prawidłowo, mógłby cieszyć się wygraną w wysokości aż dwudziesty pięciu tysięcy złotych.

Niestety, nie udało się. Gdy hasło z kategorii Serial zostało już w dużym stopniu odkryte i niemal każdy widz domyślał się, że brzmi ono Klinika samotnych sercuczestnik programu zapytał: 

 – Klinika samotnego sera? Seru?

To bardzo rozbawiło prowadzących. Izabella Krzan musiała ocierać łzy, żeby nie popsuć sobie makijażu. Z kolei Rafał Brzozowski zaczął dowcipkować:

 – Słuchajcie, biedny ser tam gdzieś sobie siedzi w klinice – na co uczestnik odpowiedział – Kupię kilogram. 

Niestety, z powodu zabawnej wpadki uczestnik stracił szansę na zdobycie kilkudziesięciu tysięcy złotych

Jakie wpadki miały miejsce w Kole Fortuny?

To nie pierwszy raz, kiedy Koło Fortuny znalazło się na ustach wszystkich telewidzów. W zeszłym roku internet żył wpadną trojga uczestników, którzy nie potrafili odpowiedzieć na pewne pytanie. Jakie?

Okazało się, że żadna z osób – pani Iwona, pani Agnieszka i pan Sławek – nie były w stanie zgadnąć, jak brzmi imię popularnego aktora o nazwisku Linda. Chodziło oczywiście o Bogusława Lindę, gwiazdę kultowego filmu Psy. Jednak odpowiedź nie była taka jasna dla uczestników, którzy potrzebowali wielu prób, zanim okazało się, że odpowiedź brzmi „Bogusław”, a nie „Bolesław” albo „Bronisław”.  

Wiele osób nie mogło wyjść ze zdumienia, że ktoś nie potrafił skojarzyć, jak ma na imię jeden z największych polskich aktorów. Inni zwracali uwagę, że nie wszyscy muszą być fanami kina i nie ma się czego wstydzić. 

Kim są Izabella Krzak i Rafał Brzozowski?

Izabella Krzan, współprowadząca Koła Fortuny, ma na koncie kilka tytułów miss, w tym Miss Polonia 2016. Jednak ostatecznie porzuciła karierę królowej konkursów piękności na rzecz pracy prezenterki telewizyjnej . 

Z kolei jej kolega Rafał Brzozowski odnosi sukcesy nie tylko na małym ekranie, ale także w branży muzycznej. Wydał kilka albumów i singli, w tym hit Tak blisko. Wcześniej poważnie myślał o karierze sportowej jako zapaśnik.

Oglądacie Koło Fortuny? Co sądzicie o ostatnim odcinku?

Koło Fortuny: wpadka uczestnika słono go kosztowała. To nie pierwszy taki przypadek w historii programu.

koło fortuny wpadka
fot. screen z YouTube

Ten odcinek programu Koło Fortuny na długo zostanie w pamięci widzów. Co się stało?