Kolor rajstop do białej sukienki nie jest taką oczywistą sprawą. Mamy dla was kilka ciekawych wskazówek jak dobrać odpowiedni kolor rajstop do białej sukienki. Niektóre propozycje mogą was naprawdę zdziwić. Jesteście ciekawe jaki kolor rajstop do białej sukienki jest strzałem w dziesiątkę, a jaki jest modowym faux pas?

Kolor rajstop do białej sukienki z reguły powinien być delikatny. Jednak niektóre gwiazdy hollywoodzkie, ale i polskie udowodniły, że to nieprawda. Co pasuje, a co nie pasuje do białej sukienki? Jakie kolory i fasony idealnie komponują się z białymi stylizacjami?

Jaki kolor rajstop do białej sukienki?

Biała sukienka może przysporzyć nam wielu kłopotów, ponieważ z jednej strony wydaje się nam, że do białego wszystko pasuje, ale w rzeczywistości wcale tak nie jest. Do bieli należy uważnie dobierać i kolory, i dodatki, w tym rajstopy.

Jaki kolor rajstop do białej sukienki będzie modowym strzałem w dziesiątkę? Najładniej biała sukienka wygląda z cielistymi rajstopami. Beże i ecru również wyglądają spektakularnie i nadają całej stylizacji uroku oraz elegancji. Pamiętajmy o tym, by decydując się na cieliste rajstopy wybierać kolor najbardziej zbliżony do koloru naszej skóry. 

Druga opcja może was zaskoczyć. Białe sukienki wyglądają ciekawie i nietuzinkowo w…czarnych rajstopach. Biała sukienka i czarne rajstopy to zestaw, który ukochało sobie wiele gwiazd, w tym najbardziej Emily Blunt, popularna angielska aktorka. Blunt często pojawia się na premierach w białej, zwiewnej sukience i czarnych rajstopach i wygląda prześlicznie. Tego typu stylizacje zauważyłyśmy również u polskiej celebrytki Edyty Herbuś, która przyszła tak ubrana na jedną z branżowych imprez i wyglądała doskonale. 

Jaki kolor rajstop nie pasuje do białej sukienki?

Skoro już wiemy, że czarny kolor rajstop do białej sukienki pasuje idealnie, zastanówmy się czego należy unikać jak ognia. Na pewno powinnyśmy zrezygnować z zamiaru połączenia białej sukienki z czerwonymi, żółtymi czy niebieskimi rajstopami. Jeśli taki pomysł narodził się w naszej głowie, powinnyśmy szybko się z nim rozstać. Tak samo jak z pomysłem zestawienia białej sukienki z białymi rajstopami. Coś takiego jest uważane w środowisku stylistów za naprawdę duże faux pas.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kolor rajstop do białej sukienki
Fot.instagram.com

Wbrew pozorom czarne rajstopy świetnie pasują do białej sukienki. Aktorka Emily Blunt często wybiera takie kolorystyczne zestawienie i zawsze wygląda przepięknie.

Kolor rajstop do białej sukienki
Fot.gatta.pl

Czarne rajstopy dobrze komponują się z białą sukienką. Jeśli jednak nie lubimy tak dużych kontrastów, dobrym kompromisem są czarne kompromisy.

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.