Kolor rajstop do granatowej sukienki nie musi być nudny. Doskonale wiemy, jak podbić kolor kreacji za pomocą tego dodatku, aby wydawał się on jeszcze bardziej atrakcyjny.

Kolor rajstop do granatowej sukienki powinien dodawać stylizacji zarówno lekkości, jak i elegancji. Na jakie barwy postawić? Czy wzorki wchodzą w grę? Jakie buty dobrać do naszej stylizacji? Podpowiemy wam. 

Jaki kolor rajstop do granatowej sukienki?

Brudny róż, szary. Te dwa kolory są wręcz stworzone do łączenie ich z granatem. Gdy je włożymy, nasza kreacja nabierze kolorytu. Pokażemy, że potrafimy bawić się modą i doskonale wiemy, jak podkreślić kolor stroju, na jaki się zdecydowałyśmy. Jeżeli chodzi o kolor czarny, w tym wypadku ma on tyle samo zwolenników, co przeciwników. Sama musisz podjąć decyzję, czy dobrze się w nim czujesz w połączeniu z granatową kiecką.

W sklepach możemy znaleźć kabaretki, które są wypełnione przezroczystym, cielistym materiałem. To opcja idealna na zimę. Tego typu produkty znaleźć możemy m.in. w sklepach H&M. Kabaretki dobrze wyglądają zwłaszcza z ciemnym granatem. Nie musimy bać się odważniejszych form rajstop, jeżeli wkładamy granatową sukienkę. Jeżeli chodzi o wzorki, wybierzmy te z elementem brudnego różu czy szarości. Takie połączenie zdecydowanie może się obronić. Warto poeksperymentować w tej kwestii. Nie bójmy się zaszaleć!

Jak wybierać rajstopy? 

Wybierać rajstopy należy przede wszystkim zawsze pod strój. Nie łudźmy się, że dany produkt będzie pasował nam absolutnie do wszystkiego. Tak różowo nie jest nawet w przypadku rajstop cielistych. Gdy założymy je do sandałów lub klapek, ich czar pryśnie. Na pokazach mody być może takie połączenie miałoby rację bytu, w realnym życiu raczej nie. Na co jeszcze zwracać uwagę? Rozmiar. Nie łudźmy się, że w za małych lub za dużych rajstopach będziemy wyglądać dobrze. To raczej niemożliwe.

Pamiętajcie, że nawet najlepsze rajstopy na nic się zdadzą, jeżeli dobierzemy do nich nieodpowiednie buty. Noga najładniej prezentuje się w szpilkach i właśnie tego typu buty najbardziej lubią nasze rajstopy. Optycznie wydłużona noga to zasługa odpowiednich wzorów, kolorów rajstop oraz butów. Nie bez znaczenia jest również długość naszej sukienki. 

Nie bójmy się grubych rajstop, one również mogą wyglądać zmysłowo i stylowo. Nie dajmy się zwariować, jeżeli przyjdą mrozy, takie rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze od klasycznej wersji rajstop. Producenci oferują dużą gamę kolorystyczną również w przypadku grubych rajstop. Udanych zakupów!

Kolor rajstop do granatowej sukienki – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kolor rajstop do granatowej sukienki
Fot. gatta.pl

Postaw na szarość. Nada twojej kreacji subtelności.

Kolor rajstop do granatowej sukienki
Fot. gatta.pl

Tego typu odcień podbije granat twojej kreacji.

Kolor rajstop do granatowej sukienki
Fot. calzedonia.com

Ciemny szary doda stylizacji elegancji. Możesz zdecydować się na rajstopy modelujące sylwetkę.

Kolor rajstop do granatowej sukienki
Fot. calzedonia.com

Calzedonia wprowadziła właśnie swoją nową ofertę. Jest z czego wybierać. My jesteśmy zachwycone!

Kolor rajstop do granatowej sukienki
Fot. calzedonia.com

Szare rajstopy z brokatem? Bardzo pasują do granatu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak się ubrać do klubu z selekcją? Najgorętsze trendy
  2. Jak ubrać się do kościoła w niedziele? Wyglądaj skromnie i stylowo
  3. Jaką sukienkę wybrać do figury Klepsydry? Masz dużo możliwości!

 

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.