Kolor rajstop do sukni ślubnej nie powinien nadto rzucać się oczy. Jakie błędy przy wyborze tego dodatku popełniają Polki? Jak dobrze wybrać rajstopy na ślub?

Kolor rajstop do sukni ślubnej powinien być dobrze przemyślany, w tym wypadku mniej oznacza więcej. Jeżeli nie musimy, najlepiej w ogóle nie decydować się na ich zakładanie. Jaką mamy alternatywę? Zapraszamy do lektury. Podpowiemy wam.

Czy zakładać rajstopy do sukni ślubnej?

To zależy od pory roku. Jeżeli ślub bierzemy zimą, wówczas cieliste rajstopy to zdecydowanie dobry pomysł. Jeżeli jednak uroczystość mamy zaplanowaną na miesiące letnie możemy obejść się bez nich. Nie możemy jednak zapominać, że czółenka z pewnością dadzą się we znaki naszym stopom. Jak zatem rozwiązać ten dylemat? Świetnym rozwiązaniem mogą okazać się tzw. pończoszki stopki, które sprawią, że nasze buty nie sprawią nam zbyt dużego bólu. Nie jest trudno je zdobyć, dostępne są one w wielu polskich sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.

Interesującą rzeczą są również rajstopy w sprayu. Jak to działa? Po spryskaniu produktem nóg prezentują się one tak, jakby pokryte były cielistymi rajstopami. Dodatkowe plusy? Produkt ten jest hipoalergiczny i dodatkowo pielęgnuje naszą skórę. Zawiera w sobie jedwab oraz substancje nawilżające. Kiedyś rajstopy w sprayu używane były przede wszystkim przez modelki, obecnie sięga po nie coraz więcej kobiet. Nie zapowiada się na zmiany.

Jaki kolor rajstop do sukni ślubnej?

Kolor rajstop do sukni ślubnej powinien uzależniony być od jej koloru. Co to oznacza? Jeżeli decydujemy się suknię srebrną, nasze rajstopy nie powinny być zbyt krzykliwe. Najczęstszym błędem popełnianym przez Polki jest wybieranie na ceremonię zaślubin…białych rajstop. Te zarezerwowane są dla dziewczynek, które przystępują do pierwszej komunii świętej, a nie dla kobiet, które szykują się do zamążpójścia.

Raczej kiepskim pomysłem będą również kabaretki oraz rajstopy we wzory, które mogą mocno gryźć się zwłaszcza z ozdobną suknią. Co za dużo to niezdrowo. Wybór rajstop na ślub nie powinien przypadać na kilka dni przed ceremonią. Dobrze jest mieć je przygotowane wcześniej, aby móc przymierzyć produkt i dobrze się nad nim zastanowić. Dobrze mieć ze sobą kilka pa rajstop, minimum dwie, ponieważ w trakcie wesela narażone są one na dużą ilość ruchu, która może przyczynić się do powstawania oczek. Chyba żadna panna młoda ich nie chce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kolor rajstop do sukni ślubnej
Fot. unsplash.com

Wybór rajstop na ślub to bardzo ważna kwestia.

Kolor rajstop do sukni ślubnej
Fot. unsplash.com

Nie możemy sobie pozwolić na białe rajstopy. To zdecydowanie modowe faux-pas. Takie dobre są na komunię dla dziewczynek.

Kolor rajstop do sukni ślubnej
Fot. unsplash.com

Pamiętajmy, że nawet przy sukience 7/8 rajstopy są widoczne.

Kolor rajstop do sukni ślubnej
Fot. unsplash.com

Świetną opcją są rajstopy w sprayu. Nie musimy obawiać się o rozdarcia, a nogi wyglądają bardzo elegancko i są delikatnie opalone.

Kolor rajstop do sukni ślubnej
Fot. unsplash.com

Wiele pań decyduje się na tzw. pończoszki stopki. Są praktyczne!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak się ubrać do klubu z selekcją? Najgorętsze trendy
  2. Jak ubrać się do kościoła w niedziele? Wyglądaj skromnie i stylowo
  3. Jaką sukienkę wybrać do figury Klepsydry? Masz dużo możliwości!

źródła: weddblog.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.