Specjalnie dla was sprawdziliśmy, jaki kolor ust u kobiety, kręci facetów. Ciekawi jesteście czy to soczysta czerwień, delikatny róż, a może całkowity brak szminki podoba się mężczyzną najbardziej? Zapraszamy do artykułu!

Kobiety są gotowe na wiele wyrzeczeń, żeby podoba się mężczyznom. Drakońskie diety, długie włosy, doklejone rzęsy i powiększone biusty – to tylko część rzeczy, jakie kobiety robią by środowisko uznawało je za seksowne. Badania pokazują, że mężczyźni lubią śmiałe i zdecydowane dziewczyny. Są one w nich oczach dużo atrakcyjniejsze i ciekawe. Ale czy śmiałość i zdecydowanie, ma dużo wspólnego z epatowaniem seksualnością? Koniecznie. Mężczyzną podobają się naturalnie wyglądające kobiety, ale czy ta zasada dotyczy również koloru ust?

Kolor ust – co kręci facetów?

Okazuje się, że wszystko zależy do wieku mężczyzny. Ci do ok.25 roku życia wolą delikatne lekko-różowe barwy na ustach. Jeżeli dziewczyna decyduje się na subtelny kolor na ustach, wzbudza w nich poczucie, że jest delikatna i słodka. Takiej dziewczyny pragną zazwyczaj młodzi mężczyźni.

Dziewczyny, które zdecydowały się na mocniej kolor na ustach, wzbudzały zainteresowanie o wiele starszych panów. W opinii tych młodszych wydawały się dużo agresywniejsze i zbyt odważne, co pozytywnie działało na tylko ok. 25% facetów do 25 roku życia.

Panowie po 25 roku życia najbardziej lubią kobiety z czerwonymi ustami, to właśnie ten kolor ust uznają za najseksowniejszy.

A wy, jaki kolor ust lubicie u siebie najbardziej?

via GIPHY

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miłosny horoskop na lato dla Wag
  2. Dbaj o skórę domowymi sposobami
  3. Kiedyś była „najpiękniejszą dziewczynką świata”… Jak wygląda teraz? [ZDJĘCIA]
Poprzedni artykułTatuaż Henną. Piękna ozdoba na jeden wieczór
Następny artykułMiłosny horoskop na lato dla Koziorożców