Wczoraj miał miejsce wielki finał trzeciej edycji programu The Voice Senior, który zakończył wyjątkowo udany i chętnie oglądany sezon. Dzięki głosom publiczności tryumfował w nim Krzysztof Prusik.

Wokalista musiał zdobyć sympatię większości widzów, by wygrać, ale czy zaskarbił sobie uznanie także wśród pozostałych obserwatorów tego wydarzenia?

The Voice Senior: Krzysztof Prusik zwycięzcą

Wydaje się, że tak niekontrowersyjnego tryumfu w telewizyjnym programie rozrywkowym dawno nie mieliśmy. Krzysztof Prusik zebrał bowiem gratulacje nie tylko od wszystkich w studio, ale także niemalże od każdego internauty, który interesował się finałem programu. Widać to po sekcji komentarzy na oficjalnym Instagramie show.

Próżno szukać w niej jakichś przytyków, czy uszczypliwych odpowiedzi. Wielokrotnie powtarza się za to słowo „gratulacje”. Nie brakuje także bardziej ambitnych wyrażeń uznania dla Krzysztofa i jego talentu.

– Przepiękny, czysty głos, niesamowity śpiew, który wzrusza – napisała jedna z użytkowniczek.

– Chociaż moje serce skradł bluesman i rock&rollowiec Pan Jerzy, Pan Krzysztof absolutnie zasłużył na zwycięstwo – chwali wokalistę internautka, która miała innego faworyta.

– Niesamowita osobowość, przepiękny, wyjątkowy głos – rozpływa się nad Krzysztofem inna z obserwujących.

Warto dodać, że Krzysztof Prusik był nie tylko ulubieńcem publiczności, ale również Maryli Rodowicz. Tuż przed finałowym odcinkiem piosenkarka byłą do tego stopnia pod wrażeniem jego występu, że nie mogła nic z siebie wydukać. Później wokalista tak ją oczarował, że ta aż się zarumieniła. Nic więc dziwnego, że zwyciężyła postać z taką charyzmą i talentem.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zenek Martyniuk rozwodzi się z Danusią? Właśnie powiedział całą prawdę o małżeństwie
  2. Zagrała Kingę w serialu „Ranczo”. Smutne, co stało się z Agnieszką Pawełkiewicz
  3. Kim są dzieci Maryli Rodowicz? Nie do wiary, czym się zajmują

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl