Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre
Robert Głowacki
Robert Głowacki 04.10.2019 13:02

Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre

Beata Kozidrak
instagram.com @beatakozidrak

Kompleksy to problem, z którym zmaga się wiele kobiet, a najbardziej narażone na nie są te, które dopiero odkrywają swoją kobiecość. Można w to nie wierzyć, ale Beata Kozidrak również miała ten sam problem w młodości. Gwiazda w najnowszym wpisie na Instagramie wyznała, że jako nastolatka miała wielkie problemy z samoakceptacją. Jak udało jej się zaakceptować wszystkie swoje mankamenty?

Beata Kozidrak od kilkudziesięciu lat jest na samym szczycie polskiego rynku muzycznego, jak również medialnego. Piosenkarka za rok skończy 60 lat, jednak wciąż dosłownie zniewala swoją urodą i seksapilem. Niemałą niespodzianką dla fanów było jej ostatnie wyznanie, w którym przyznała się, że jako początkująca piosenkarka miała duże kompleksy. Zamieściła smutny wpis na Instagramie.

Beata Kozidrak miała kompleksy

Beata Kozidrak uchodzi za diwę polskiej sceny, a wiele osób uważa, że czas się dla niej zatrzymał. Trudno temu zaprzeczyć – artystka od lat zachwyca swoją urodą, a z roku na rok wygląda coraz lepiej. Ciężko w to uwierzyć, ale gwiazda miała niemałe kompleksy, gdy zaczynała swoją karierę na estradzie. Artystka uważała się za zbyt chudą, nie akceptowała swojego nosa i piegów. O swoich problemach z dorastaniem opowiedziała w najnowszym wpisie na Instagramie.

kompleksy

– Pamiętam, że nie akceptowałam siebie jak byłam nastolatką: ciągle myślałam, że jestem za chuda, za piegowata, i jeszcze do tego ten za długi nos… a mając starsze rodzeństwo czułam się tą gorszą. Wszystko się zmieniło, gdy znalazłam w swoim życiu pasję i miłość. Nie traćcie czasu na głupoty, bo szczęście to akceptować samego siebie!!! – napisała Kozidrak na Instagramie, czym zachwyciła, ale i nieco zasmuciła fanów, którzy uważają ją za wspaniałą, piękną kobietę.

kompleksy

Jak Beata Kozidrak wyleczyła kompleksy?

Najlepszą receptą na wyleczenie się z kompleksów dla Beaty Kozidrak okazało się znalezienie swojej pasji oraz miłości. Piosenkarka odnalazła w swoim życiu jedno i drugie. Gwiazda przez ponad 38 lat była szczęśliwą żoną Andrzeja Pietrasa. Mimo że ich związek się kilka lat temu rozpadł, to artystka nadal ma świetne relacje z byłym mężem, co więcej po rozwodzie ponownie się zakochała.

Największą pasją w życiu artystki jest muzyka, która towarzyszy jej od najmłodszych lat. Zakochana, czy nie, Beata Kozidrak spędziła na scenie już ponad 40 lat, co szybko zniwelowało jej wszystkie kompleksy. Mając taki talent i tak ogromne wsparcie kochających fanów trudno się byłoby ich nie pozbyć!

kompleksy

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proszek Zygmunta Chajzera przez 2 dni dostępny w jednym z najpopularniejszych dyskontów
  2. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”
  3. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre
  4. Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań
  7. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI