Kompleksy Katarzyny Figury sprawiały, że rodzice chcieli wysłać ją na leczenie hormonalne. Przez pewną część ciała w młodości aktorka źle się czuła sama ze sobą i bała się, że nie zrobi kariery. Wszystkie zmieniło się nagle przez… cud. Sama nie mogła w to uwierzyć.

Jako nastolatka Katarzyna Figura miała ogromne kompleksy z powodu zbyt małego biustu. Trudno uwierzyć, że wielka gwiazda polskiego kina wstydziła się swojego wyglądu. Okazuje się, że aktorka była załamana. Na szczęście jej koszmar nie trwał długo. Już w liceum udało jej się przejść niezwykłą metamorfozę.

Kompleksy Katarzyny Figury

W książce Szkoła filmowa II Katarzyna Figura zdradziła, że w młodości miała bardzo mały biust. Strasznie się tego wstydziła, a z powodu kompleksów wątpiła nawet w swoje szanse w show-biznesie. Rodzice tak bardzo przejęli się całą sprawą, że rozważali wysłanie córki na leczenie hormonalne.

– Jak rysowałam autoportret, to zawsze wychodził mi młody chłopak, wprawdzie z długimi włosami, ale chłopak chudzielec, nie dziewczyna, nie kobieta. Miałam z tego powodu ogromne kompleksy, bo to aktorstwo już było we mnie, a wszystkie ówczesne gwiazdy kina: Sophia Loren, Gina Lollobrigida, Brigitte Bardot, Marilyn Monroe, to były ikony kobiecości – słowa aktorki cytuje pomponik.pl.

kompleksy
filmpolski.pl

Na szczęście aktorka przeszła ogromną metamorfozę w liceum, bez pomocy jakichkolwiek terapii. Katarzyna Figura zdradziła, że ogromną zmianę w swoim wyglądzie udało jej się wymodlić. Gwiazda była niezwykle szczęśliwa, że nikt już nie będzie miał wątpliwości co do jej kobiecości.

Ile lat ma Katarzyna Figura?

Katarzyna Figura ma 57 lat. W latach 90 była ikoną kobiecości i gwiazdą wielu niezapomnianych filmów. Nie da się ukryć, że reżyserzy chętnie wykorzystywali jej atuty. Aktorka wspomina, że wielka zmiana w jej wyglądzie miała miejsce w wakacje. Spektakularna metamorfoza była zaskoczeniem nie tylko dla niej, ale też dla jej kolegów z klasy. Znajomi aktorki nie mogli wierzyć, że jej biust jest prawdziwy.

-Na początku nikt oczywiście nie wierzył. Kiedy po wakacjach wróciłam do szkoły, na lekcji WF wszyscy zaczęli żartować, że Figura wypchała sobie stanik. Pobiegłam do szatni, zdjęłam podkoszulek, zdjęłam stanik, naciągnęłam T-shirt i poszłam dalej grać. I tak zostałam absolutną królową liceum – gwiazdę cytuje pomponik.pl

kompleksy
filmpolski.pl

Obecnie Katarzyna Figura nieco rzadziej pojawia się w serialach czy w filmach. Kilka lat temu przeprowadziła się do Gdyni, gdzie wykłada w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Ma też dwójkę dorastających dzieci: 17-letnią Koko Claire i 14-letnią Kaszmir Amber.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje popularne ciastka z Biedronki. Zjedzenie grozi wymiotami
  2. Zamówiła pizzę przez telefon. Pięć minut później policja zapukała do jej drzwi
  3. Rodzice porzucili dwójkę dzieci w obozie bezdomnych. „Chcieli się ich pozbyć i odpocząć”
  4. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułOperacje plastyczne zmieniły ją w lalkę Barbie. Pierwszą przeszła w wieku 13 lat
Następny artykułKaczka ucieszyła się na powrót właścicielki! Zachowuje się dokładnie jak pies
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.