20 listopada wyemitowano półfinałowy odcinek 13. serii „Mam Talent”. Widzowie programu wyrażają niezadowolenie z listy finalistów, ale z największą krytyką spotkała się jurorka Agnieszka Chylińska. Dlaczego?

W czwartym odcinku wystąpiła ostatnia dziesiątka półfinalistów. Do finałowej trójki zgodnie z liczbą oddanych głosów dostali się FPYTKE, Baila Stars oraz Duo Eyal & Julia – z czego pierwsze miejsce – decyzją widzów – zajął ten ostatni duet. Co nie spodobało się fanom programu?

Agnieszka Chylińska w ogniu krytyki po półfinałach „Mam Talent”

Zwycięzców drugiego miejsca wybierali nie widzowie, ale jurorzy. Drugie miejsce zajęła formacja Baila Stars!, na których głosowali Jan Kliment oraz Agnieszka Chylińska. Na duet Fpytkę głosowała Malgorzata Foremniak.

O wygranej dziecięcej formacji Baila Stars! zadecydowała Chylińska. Zagłosowała na zespół, tłumacząc, że „innej decyzji nie wybaczyłyby je córki”. Właśnie to tak mocno wzburzyło fanów programu.

Pod postami na oficjalnym profilu „Mam talent” na Facebooku posypały się krytyczne komentarze. Przytaczamy tylko niektóre z nich:

– Kolejny raz Agnieszka wybiera kierując się swoim sentymentem, czas na zmianę jurorów na następną edycję, bo zrobiło się jakoś tak byle jak.

– Szkoda mi chłopaków z Fpytke.

– To nie dziewczyny powinny się dostać, tylko w Pytkę, byli fenomenalni! Szkoda, że Agnieszka pokierowała się „córkami” -to było niefajne! Skrzywdziła chłopaków!

– Co do szanownego jury, zgadzam się z opinią jednej Pani, że siła argumentów Agnieszki Chylińskiej, że „córki by jej nie wybaczyły” jest istotnie porażająca.

– Pani Agnieszce, z całym szacunkiem, już dziękujemy – czas na Panią, by przejść na emeryturę i zwolnić miejsca w jury programu dla kogoś NAPRAWDĘ MERYTORYCZNEGO. Pani wybór przez „bo córki by mi nie darowały” był nie na miejscu. Co będzie przy finale – „bo mąż tak chciał?”

Chylińska
facebook.com/MamTalentTvn
Agnieszka Chylińska
facebook.com/MamTalentTvn
Agnieszka Chylińska
facebook.com/MamTalentTvn
Agnieszka Chylińska
facebook.com/MamTalentTvn

Źródło: interia, tvn.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Właśnie się dowiedzieliśmy, muzyk odszedł na zawsze. Miał 49 lat
  2. Policja w nocy opublikowała nagranie z granicy. Wystarczyło 29 sekund
  3. Nie mieści się w głowie, co zrobiło TVP tuż po informacji o zatrzymaniu Tuska