Gienek i Andrzej z programu „Rolnicy. Podlasie” opublikowali w swoich mediach społecznościowych bardzo ważny komunikat dla fanów, mających zamiar odwiedzić ich w Plutyczach w najbliższy weekend 29 i 30 maja. Rolników nie będzie w ich gospodarstwie. Zaczynają nagrania do produkcji Fokus TV poza granicami swojej wioski.

Odkąd program „Rolnicy. Podlasie” wszedł na antenę Fokus TV Gienek i Andrzej stali się najpopularniejszymi rolnikami w Polsce. Zainteresowanie ich życiem jest tak duże, że co chwila spodziewają się gości. Teraz przyjeżdżający będą musieli obejść się smakiem.

Gienek i Andrzej z „Rolnicy. Podlasie” apelują do fanów

Obaj dżentelmeni udzielili dziesiątek wywiadów, a o ich gospodarstwie mówi się w każdym zakątku Polski. Zatem nie można się dziwić, że Plutycze stały się jedną z najpopularniejszych wiosek w kraju.

Chęć do zwiedzenia tej małej, podlaskiej wsi wyraża dziesiątki tysięcy fanów, a co za tym idzie, spotkania z bohaterami słynnego programu „Rolnicy. Podlasie”. Niestety nie zawsze jest to możliwe.

Niedawno w Plutyczach miało miejsce wiele przykrych zdarzeń, o czym informował Andrzej Onopiuk. Miało to związek właśnie z odwiedzinami fanów w ich wsi. Ludzie mieli zaczepiać sąsiadów i rozrzucać butelki po ulicy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Jeszcze wcześniej rolnik apelował do fanów, by Ci nie przywozili jego ojcu alkoholu. Jednak tym razem nie o to chodzi. W najbliższy weekend Panów zabraknie w ich gospodarstwie.

– Uwaga, kierujemy apel do osób, którzy chcą lub zamierzają w najbliższy weekend 29 i 30 maja odwiedzić Andrzeja i Gienka w Plutyczach. Nie będziemy obecni w swoim gospodarstwie. Będziemy kontynuować nagrania do Rolnicy.Podlasie poza Plutyczami, wyjazdowo. Prosimy o wyrozumiałość – czytamy na fanpage’u na Facebooku Gienka i Andrzeja.

Andrzej Onopiuk odwiedził lekarza

Kilka dni temu mieliśmy przyjemność obejrzeć zapowiedź kolejnego odcinka słynnego rolniczego show Fokus TV. Podczas emisji dowiedzieliśmy się, że Andrzej odwiedził stomatologa, z czego był wyraźnie usatysfakcjonowany.

– Przyszedł wreszcie wielki dzień, że do dentysty musiałem pojechać – powiedział rolnik.

Nie trzeba wnikliwie się przyglądać, by zauważyć braki w uzębieniu Andrzeja. Jego młodszy brat, Jarek wykrzyczał do niego, by przed wizytą się ogolił i umył zęby. Myślicie, że skorzystał z rad potomka?

Zobacz zdjęcie:

Gienek i Andrzej w najbliższy weekend nie będą obecni na swojej posesji w Plutyczach. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 Źródło: facebook.com, eska.tv

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl