Konie to zwierzęta charakteryzujące się niezwykłą inteligencją oraz wdziękiem. Jednak są bardzo często wykorzystywane w celach turystycznych. Zaprzęga się je m.in. do bryczek, które mają wozić ludzi nad Morskie Oko. O tym, że zwierzęta są wycieńczone mówiono już nie raz. Górale zamęczają je bowiem do granic możliwości. Czy według was konie powinny wozić turystów? 

Konie wożące turystów bryczkami nad Morskie Oko już nie raz padały na ludzkich oczach. Fundacje stojące w obronie zwierząt dwoją się i troją, aby zachęcić ludzi do korzystania ze szlaków dla pieszych. Niektórzy nadal nie widzą nic złego w takim wykorzystaniu zwierzęcia. A wy co o tym myślicie? 

konie
Fot. pixabay.com/ykaiavu

Górale zamęczają zwierzęta do granic możliwości. Czas powiedzieć STOP takiemu bestialstwu. 

Poprzedni artykułPasta do włosów – jak i kiedy ją stosować?
Następny artykułPuder do włosów – jak go stosować? Jakie daje efekty?
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.