Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Koniec koncertowania. Edyta Golec wyjechała z Polski, pokazała nietypowe zdjęcie z „raju”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.07.2022 10:13

Koniec koncertowania. Edyta Golec wyjechała z Polski, pokazała nietypowe zdjęcie z „raju”

Edyta Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial

Po długim i intensywnym, koncertowym weekendzie Edyta Golec gorąco podziękowała publiczności i ogłosiła, że nareszcie zaczyna urlop. Teraz na Instagramie pojawiło się dość osobliwe zdjęcie z wakacji. Nie ma wątpliwości, że gwiazda znalazła się w raju. 

Ostatnie tygodnie upłynęły kultowej kapeli z Milówki pod znakiem pracy. Na początku miesiąca słynni bracia zagrali na scenie w Augustowie podczas koncertu „hity domówek” Wakacyjnej Trasy Dwójki.

UOrkiestra zagrała także w Szczyrku, gdzie razem z nimi na scenie pojawili się podopieczni założonej przez nich fundacji, pomagającej dzieciom odnaleźć ich góralskie korzenie i wspierającej rodzimą edukację artystyczną. Kiedy emocje po koncercie już nieco opadły, Edyta Golec gorąco podziękowała publiczności.

Edyta Golec podzieliła się nietypowym zdjęciem z wakacji

Wspaniały, piątkowy koncert odbył się przy wsparciu i uczestnictwie licznych osób, organów i instytucji i z pewnością kosztował cały zespół wiele wysiłku. Nie ma jednak wątpliwości, że dał mnóstwo satysfakcji. Teraz jednak Edyta Golec zebrała rodzinę i nareszcie ruszyła na wymarzony urlop.

Już kilkakrotnie mogliśmy zobaczyć, jak para artystów relaksuje się w zachwycającym, górskim otoczeniu. Tym razem gwiazdy postanowiły naprawdę zmienić klimat i opuściły Polskę. Co prawda nie wiadomo, gdzie się zatrzymali, jednak nie ma wątpliwości, że to prawdziwy kawałek raju na ziemi.

Trzeba przyznać, że Edyta Golec pochwaliła się dość osobliwym zdjęciem z wakacji. W przeciwieństwie do innych gwiazd, nie zapozowała skąpana w słońcu — właściwie ledwo mogliśmy dostrzec część jej twarzy — reszta była skryta poza kadrem.

Dość dokładnie zobaczyliśmy jednak żwirową plażę oraz dwa fotele pod słomianym parasolem, a co ważniejsze — czyste niebo i błękitną taflę zatoczki, wpływającej pomiędzy skały. I pustki! W tle można było dostrzec co najwyżej jedną osobę. Żona Łukasza Golca sama przyznała, że to rajskie miejsce.

Jednak nawet w trakcie urlopu gwiazdy już planują nadchodzące wydarzenia. Wiemy już, że we wrześniu Golec uOrkiestra rusza… do USA, gdzie odbędą się trzy wyjątkowe koncerty. 

Edyta Golec
Edyta Golec

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Córka gwiazdy Golec uOrkiestra gwiazdą TikToka. 19-latka jest bardzo podobna do sławnego ojca
  2. Dominika Gwit przeszła pełną metamorfozę. Teraz zmieniła fryzurę i wygląda jak milion dolarów
  3. „Ranczo”: Zagrał zabawnego doktora, prywatnie bardzo cierpiał. O chorobie Wysockiego wiedzieli nieliczni

Tagi: Edyta Golec