Po długim i intensywnym, koncertowym weekendzie Edyta Golec gorąco podziękowała publiczności i ogłosiła, że nareszcie zaczyna urlop. Teraz na Instagramie pojawiło się dość osobliwe zdjęcie z wakacji. Nie ma wątpliwości, że gwiazda znalazła się w raju. 

Ostatnie tygodnie upłynęły kultowej kapeli z Milówki pod znakiem pracy. Na początku miesiąca słynni bracia zagrali na scenie w Augustowie podczas koncertu „hity domówek” Wakacyjnej Trasy Dwójki.

UOrkiestra zagrała także w Szczyrku, gdzie razem z nimi na scenie pojawili się podopieczni założonej przez nich fundacji, pomagającej dzieciom odnaleźć ich góralskie korzenie i wspierającej rodzimą edukację artystyczną. Kiedy emocje po koncercie już nieco opadły, Edyta Golec gorąco podziękowała publiczności.

Edyta Golec podzieliła się nietypowym zdjęciem z wakacji

Wspaniały, piątkowy koncert odbył się przy wsparciu i uczestnictwie licznych osób, organów i instytucji i z pewnością kosztował cały zespół wiele wysiłku. Nie ma jednak wątpliwości, że dał mnóstwo satysfakcji. Teraz jednak Edyta Golec zebrała rodzinę i nareszcie ruszyła na wymarzony urlop.

Już kilkakrotnie mogliśmy zobaczyć, jak para artystów relaksuje się w zachwycającym, górskim otoczeniu. Tym razem gwiazdy postanowiły naprawdę zmienić klimat i opuściły Polskę. Co prawda nie wiadomo, gdzie się zatrzymali, jednak nie ma wątpliwości, że to prawdziwy kawałek raju na ziemi.

Trzeba przyznać, że Edyta Golec pochwaliła się dość osobliwym zdjęciem z wakacji. W przeciwieństwie do innych gwiazd, nie zapozowała skąpana w słońcu — właściwie ledwo mogliśmy dostrzec część jej twarzy — reszta była skryta poza kadrem.

Dość dokładnie zobaczyliśmy jednak żwirową plażę oraz dwa fotele pod słomianym parasolem, a co ważniejsze — czyste niebo i błękitną taflę zatoczki, wpływającej pomiędzy skały. I pustki! W tle można było dostrzec co najwyżej jedną osobę. Żona Łukasza Golca sama przyznała, że to rajskie miejsce.

Jednak nawet w trakcie urlopu gwiazdy już planują nadchodzące wydarzenia. Wiemy już, że we wrześniu Golec uOrkiestra rusza… do USA, gdzie odbędą się trzy wyjątkowe koncerty. 

Edyta Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial
Edyta Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Córka gwiazdy Golec uOrkiestra gwiazdą TikToka. 19-latka jest bardzo podobna do sławnego ojca
  2. Dominika Gwit przeszła pełną metamorfozę. Teraz zmieniła fryzurę i wygląda jak milion dolarów
  3. „Ranczo”: Zagrał zabawnego doktora, prywatnie bardzo cierpiał. O chorobie Wysockiego wiedzieli nieliczni

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl