Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Koniec konfliktu u Żyłów? Żona opublikowała zaskakujące zdjęcie…
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 26.03.2018 15:31

Koniec konfliktu u Żyłów? Żona opublikowała zaskakujące zdjęcie…

Piotr Żyła
(screen) sport.tvp.pl

Pod koniec lutego Piotr i Justyna Żyła przechodzili w swoim małżeństwie trudny okres, którego świadkami byli wszyscy obserwatorzy ich profili społecznościowych. Choć para przechodziła kryzys, wszystko wskazuje na to, że teraz ich związek jest na dobrej drodze do tego, by tworzyli szczęśliwą rodzinę. 

W lutym Justyna Żyła na swoim instagramowym profilu zamieściła przykry wpis, w którym wyznała, że rozstaje się ze swoim mężem – Piotrem Żyłą. Informacja bardzo szybko zniknęła z jej profilu, jednak zamieściła kilka innych wpisów, które ją potwierdzały i z których wynikało, że Piotr zostawił ją dla nowej kobiety. Skoczek szybko odniósł się do zarzutów swojej żony i zaprzeczył wszystkim doniesieniom o rzekomej zdradzie. Dodał, że w gruncie rzeczy został zmuszony do opuszczenia ich wspólnego domu, a małżeństwo od dawna istniało tylko „na papierku”. Pisaliśmy o tym tutaj.

Koniec konfliktu w małżeństwie Żyłów?

W sobotę Piotr Żyła walczył o Puchar Świata w Planicy. Jak zwykle kibicowali mu wierni fani, ale również dzieci sportowca. Z pewnością po zaistniałych sytuacjach, jest to sporym zaskoczeniem, ale relację z kibicowania dzieci pary, na swoim Instagram Stories umieściła Justyna Żyła. W ich domu nie zabrakło biało-czerwonej flagi z nazwiskiem skoczka. Oprócz tego można było zobaczyć również notes, w którym widnieje napis „Tata” oraz serduszko, w którym miał się znaleźć wynik skoku Piotra. Z pewnością dla Żyły był to najlepszy doping i ogromna motywacja.

Oczywiście to, że dzieci wspierały swojego tatę, nie powinno być zdziwieniem. Zaskoczenie wzbudza fakt, że Justyna Żyła również wspierała z nimi Piotra i zamieściła to na swoim profilu, na którym do tej pory pojawiały się jedynie smutne wpisy dotyczące ich złych relacji. Najwyraźniej małżeństwo postanowiło postawić dobro dzieci ponad swoje nieporozumienia i toczące się kłótnie. Być może jest to początek odbudowywania pozytywnych relacji przez parę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Justyna Żyła

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gessler i Karolak wystąpią w nowej edycji Azja Express. Plejada gwiazd w programie TVN
  2. Chada zmarł z powodu tajemniczej substancji? Pojawił się nowy wątek
  3. CO ZA ŻENADA! Komenda nie dostał ANI ZŁOTÓWKI, w ramach odszkodowania dali mu…

Źródło: plotek.pl