Media obiegła nieoczekiwana wieść, która z pewnością rozczaruje wielu fanów. „Królowe życia” znikają z anteny. Widzowie żegnają się z programem i dziękują za wspólny czas. Wiemy, kiedy TTV wyemituje ostatni odcinek przed zawieszeniem programu.

Polska antena widziała już niejeden program, który pokazywał życie i codzienność bajecznie bogatych, lub po prostu — dobrze usytuowanych osób. Trzeba jednak przyznać, że na tle pozostałych, „Królowe życia” wyróżniał niepowtarzalny klimat.

Okazało się, że „spanie na pieniądzach” to nie tylko przyjemności, a za wieloma majątkami kryła się niełatwa, nieraz dość brutalna lub tajemnicza historia. Mógł być to jeden z powodów, dla których widzowie tak chętnie oglądali hit TTV. Niestety, fani reality show już wkrótce będą musieli pożegnać się z ulubionymi postaciami.

„Królowe życia” znikają z anteny. Zamieszczono pożegnalny wpis

Pierwszy odcinek programu wylądował na antenie w 2016 roku i z miejsca wzbudził zainteresowanie, szokując i zaskakując barwnymi postaciami, które łączyła miłość do ekstrawagancji, pełny portfel, a przede wszystkim — wielka determinacja w realizowaniu swojego snu o bogactwie i sukcesie.

Wiecie, że „Królowe życia” są na antenie TTV już od 6 lat? Przez ten czas wyemitowaliśmy niemal 300 odcinków! Towarzyszyliśmy bohaterom programu z kamerą w wielu bardzo ważnych momentach, poznaliśmy ich rodziny, przyjaciół i współpracowników – czytamy na instagramowym profilu show.

Twórcy postanowili przypomnieć, że ich produkcja to nie tylko komiczne sytuacje i zabawne teksty, rzucane przez kobiety sukcesu i ich towarzyszy. W udostępnionym oświadczeniu wspomnieli, że na oczach widzów działy się nieraz sceny wzruszające i trudne.

Ci, którzy mieli nadzieję, że doniesienia o zawieszeniu emisji są związane z wakacyjną przerwą, niestety, także się rozczarują. „Królowe życia” zawieszają swoją emisję i nie powrócą w jesiennej ramówce.

Teraz przyszedł czas na przerwę i odpoczynek, dlatego jesienią nie zobaczycie premierowych odcinków „Królowych życia” – poinformowano.

Twórcy zapowiedzieli, że ostatni, specjalny odcinek 12. sezonu zobaczymy już dziś o 22:00 w TTV. Rozczarowani widzowie mogą też obserwować profil społecznościowy, gdyż nadchodzący weekend ma upłynąć pod znakiem reality show. Okazuje się też, że to nie koniec przygody dla Dagmary i innych bohaterek.

A już niebawem Waszych ulubionych bohaterów zobaczycie w innych programach TTV – zakończono.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapadła decyzja w sprawie „Świata według Kiepskich”. Jest oświadczenie Polsatu, głos zabrała Nina Terentiew
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Źródło: Pomponik

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl