Nieubłaganie zbliża się wakacyjna przerwa w emisji „M jak miłość”, jednak widzowie mogą być pewni, że twórcy nie zostawią ich bez wielkich emocji i przeżyć. W nadchodzących odcinkach możemy się więc spodziewać nagłych zwrotów akcji, a jeden z nich będzie dotyczył najpiękniejszej, serialowej pary. 

Fani powinni nacieszyć się ulubionym serialem, dopóki ten gości jeszcze na antenie. Wkrótce na długi czas znikną bowiem takie produkcje, jak „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia”, czy wreszcie „M jak miłość”, a publiczność będzie musiała pożegnać się z ulubionymi bohaterami. 

Nie ma jednak powodu do niepokoju — wszystkie produkcje powrócą bowiem już jesienią, a na profilach społecznościowych aktorów warto wypatrywać wskazówek, które, przynajmniej częściowo zaspokoją głód wrażeń. Tym bardziej że ostatnie odcinki zapowiadają się naprawdę emocjonująco. 

„M jak miłość”: Najpiękniejszą parę serialu czeka nagła rozmowa. Widzowie mogą poczuć niepokój

Jeszcze jakiś czas temu nikt nie podejrzewał, że związek stworzony przez serialowego Kamila (Marcin Bosak) oraz Anitę (Melania Grzesiewicz) stanie się jedną z najpiękniejszych relacji, jakie powstały na ekranie. Gryc, który do tej pory cieszył się niepochlebną opinią bawidamka przeszedł niezwykłą przemianę, a wszystko za sprawą córki oraz pięknej asystentki. 

Za nami wiele emocjonujących, nieraz smutnych i przykrych scen z udziałem tej niezwykłej, patchworkowej rodziny i jak się okazuje, ostrożna i nieufna po wybrykach ukochanego Anita nie zamierza pozostawić sytuacji bez ostatecznego rozmówienia. 

W odcinku 1662. wiele czasu zostanie poświęcone właśnie tej parze. Kamil nie zgodzi się, aby jego córka, Pola przygarnęła zwierzaka. Usłyszymy także wielce niepokojącą rozmowę pomiędzy Anitą a ukochanym. Przybrana matka dziewczynki wyzna, że nie wierzy w przemianę swojego partnera i poprosi go o nietypową przysługę. 

– Znam twoją przeszłość. I jestem przekonana, że prędzej czy później nie wytrzymasz i zrobisz to, co Andrzej. Więc mam do ciebie prośbę… chcę o tym wiedzieć. Chcę móc decydować, czy ci wybaczam, czy nie – padnie z ust bohaterki „M jak miłość”. 

Sądzicie, że ich związek przetrwa, a Kamil naprawdę skończył z życiem podrywacza? 

 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki 
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości 
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?

Źródło: Interia Świat seriali