„Super Express” dotarł do zaskakujących informacji. Wszystko wskazuje na to, że Barbara Kurdej-Szatan zostanie prowadzącą nowego programu rozrywkowego Polsatu. Pomocną dłoń do aktorki miała wyciągnąć dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew. 

Po niedawnej aferze, związanej z obrazą funkcjonariuszy straży granicznej kariera Kurdej-Szatan wydaje się wychodzić na prostą. Rzekomy program miałby rozpocząć się wiosną przyszłego roku.

Barbara Kurdej-Szatan prowadzącą programu Polsatu?

Całe zamieszanie, jakie była aktorka „M jak miłość” wywołała swoim wpisem powoli zaczyna cichnąć, a ona sama coraz częściej korzysta z mediów społecznościowych, jest po kilku udzielonych wywiadach i na jej twarzy gości uśmiech. Co więcej, ponad tydzień temu premierę miała jej książka „Jak do tego doszło?”.

Basia ma świadomość tego, co zrobiła, a jej kariera stanęła pod znakiem zapytania. Jacek Kurski publicznie ogłosił, że aktorka nie będzie już współpracowała z TVP, a ludzie zaczęli dopominać się o usunięcie jej ze stanowiska twarzy sieci komórkowej Play. Ta druga opcja została oficjalnie odrzucona przez przedstawicieli firmy.

Tymczasem „Super Express” dotarł do informacji, że dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew miała złożyć propozycję Basi Kurdej-Szatan, która opiewa na prowadzenie jednego z nadchodzących programów rozrywkowych stacji. Nazwa i konkretne szczegóły nie są jeszcze znane, ale mają brać w nim udział gwiazdy i celebryci.

– Wiosną Kurdej-Szatan ma poprowadzić zupełnie nowy program rozrywkowy w Polsacie. Format nie jest jeszcze dokładnie znany, ale na korytarzach stacji mówi się, że będzie to show z udziałem gwiazd i celebrytów, a Basia będzie jego gospodynią – podaje informator tabloidu.

To nie pierwszy raz kiedy Terentiew staje w obronie aktorki. „Caryca” Polsatu niejednokrotnie podkreślała, że Barbara Kurdej-Szatan to jedna z jej ulubionych aktorek. Zresztą, czy można się temu dziwić? Drugie miejsce w „Tańcu z gwiazdami” i finał w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie wzięły się z przypadku.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Źródło: se.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl