Koperta, którą dziewczynka odnalazła w sklepie, okazała się skrywać pewną wiadomość. Kiedy wręczyła ją do rąk swojej mamie, zawartość tajemniczego listu odebrała kobiecie mowę. Kto był jego nadawcą?

Czasami los lubi płatać nam figle. Nadawca, do którego należała tajemnicza koperta, postanowił sprawić komuś niespodziankę. Ciężko nie przyznać, że wyszło mu to bardzo dobrze.

Tajemnicza koperta

Tajemnicza koperta leżała w sklepie, kiedy 6-letnia dziewczynka wraz ze swoją mamą wybrały się na zakupy spożywcze. Ciekawość dziecka sprawiła, że nie mogła ona przejść obojętnie obok zostawionego listu.

Mała Daphne wzięła do ręki kopertę, ale jej zawartość nie zrobiła na 6-latce wrażenia. Dziewczynka w ogóle nie rozumiała, co właśnie trzyma w swoich malutkich rączkach. Szybko udała się ze swoim znaleziskiem do mamy. Czekała na nie spora niespodzianka.

  1. Kasia z ”Królowych życia” zmieniła fryzurę. Teraz gwiazda ma włosy w kilku kolorach
  2. Kotlety mielone w nowym wydaniu. Delikatny środek otoczony chrupiącą panierką

Hojny nadawca

Hojny nadawca postanowił kogoś szczególnie uszczęśliwić. Kiedy koperta znalazła się w rękach mamy dziewczynki, kobieta była pewna, że w jej środku znajduje się przypadkowy kawałek papieru. Nigdy wcześniej tak bardzo się nie pomyliła.

Niezaadresowana przesyłka skrywała dwie rzeczy, krótki liścik i drobny upominek. Do zwięzłej wiadomości, o treści Ktokolwiek to znajdzie — kocham cię, był załączony stu dolarowy banknot. Ponieważ Danica, matka 6-latki, pracowała kiedyś w banku, szybko zorientowała się, że nie jest on fałszywy.

Kobieta z początku rozważała zatrzymanie pieniędzy dla siebie, ale ostatecznie trafiły one do córki, która je znalazła. Dziewczynka miała je przeznaczyć na coś miłego dla siebie, więc za całkiem ładną sumę sprawiła sobie nowe zabawki!

Nadawca liściku pozostaje nieznany, jednak osiągnął swój cel i udało mu się kogoś bardzo uszczęśliwić.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

koperta
@CNNBusiness, Twitter

Koperta skrywała piękną wiadomość.

koperta
@CNNBusiness, Twitter

Dziewczynka za znalezione pieniądze kupiła sobie nowe zabawki.

koperta
@CNNBusiness, Twitter

Tajemniczy nadawca zrobił bardzo dobry uczynek!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
  2. KFC wprowadza ”roślinnego kurczaka”. Smak sprawia, że chętnych nie brakuje
  3. Niemowlę trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami. Słowa matki natychmiast wzbudziły podejrzenia

źródło: o2.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.