Kora, jedna z najznamienitszych polskich artystek, odeszła dwa lata temu, zostawiając po sobie ogromną pustkę i niebywały smutek w sercach tysięcy Polaków. Dziś fani wokalistki i zespołu Maanam na nowo przeżywają ciężkie chwile. Przekazano tragiczne informacje o śmierci jednej z najbliższych jej osób. Polacy opłakują mężczyznę.

Był jedną z najbliższych osób wybitnej piosenkarki, wiernym przyjacielem, doradcą i pomysłodawcą. Kiedy Kora odeszła, odeszła i część niego. Teraz, po latach, mogą ponownie się spotkać. Mąż liderki Maanam przekazał wieści, które zasmuciły fanów zespołu i artystki. Zmarł Krzysztof Kownacki.

Nie żyje Krzysztof Kownacki

Mąż Kory, Kamil Sipowicz, w czwartek w nocy za pomocą mediów społecznościowych poświęconych twórczości jego zmarłej żony, przekazał niezwykle smutne informacje.

– Dziś dotarła do nas smutna wiadomość – zmarł Krzysztof Kownacki. Przyjaciel Kory jeszcze z czasów początku ruchu hipisowskiego w Polsce; od 1980 do 1982 menadżer zespołu Maanam, pomysłodawca płyty Kora i Püdelsi „Bela Pupa”. Inteligentny, wrażliwy, kochał muzykę. R.I.P. – czytamy w opublikowanym poście.

  1. Tragiczna wiadomość z ostatniej chwili, nie żyje uwielbiany aktor. Miał tylko 36 lat
  2. Twarz TVP Info nagle odejdzie ze stacji? Niespodziewane doniesienia, wszystko może się zmienić
  3. Polak bohaterem. Wielki dzień dla Polski, wszyscy rodacy wstrzymali oddech

Kora i Krzysztof Kownacki

Krzysztof Kownacki był dla Olgi Sipowicz jedną z najbliższych osób. Kora wiele mu zawdzięczała, obdarzyła ogromnym zaufaniem, a pomiędzy tą dwójką nawiązała się niezwykła przyjaźń. Fani zespołu Maanam, nigdy nie zapomnieli, że to właśnie Kownacki był jego pierwszym menadżerem. Internauci łączą się w smutku z bliskimi mężczyzny.

Będą tworzyć w przestrzeni kosmicznej znowu razem – napisała jedna z internautek. I niech te słowa będą pocieszeniem w tym niezwykle smutnym czasie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kora i Krzysztof Kownacki tworzyli niesamowity duet. Niestety, Polskę obiegła przykra wiadomość. Jedna z najbliższych osób artystki zmarła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  2. Oto, jak Hubert Urbański kończy sezon. Wyznał smutną prawdę, współczujemy
  3. Justyna Żyła w centrum wielkiej akcji. Musiała natychmiast interweniować, pomogła małemu dziecku
  4. Emerytka myślała, że w ziemi leżą ziemniaki. Kiedy odkryła wstrząsającą prawdę, zamarła
  5. Lincz w polskiej wsi, wszyscy mieszkańcy pod domem mężczyzny. Doszło do dantejskich scen, ludzie oszaleli
  6. Przez 7 dni piła napój z kurkumy. Efekty ją zachwyciły, szczególnie 1 rozłożył ją na łopatki

źródło: Facebook, Jastrzabpost.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.