Kora została niegdyś ostro skrytykowana przez Edytę Górniak. Diva nie szczędziła jej gorzkich słów, które szybko zostały jej wypomniane przez media! Czy żałuje teraz swojej wypowiedzi?

Jakiś czas temu na planie programu The Voice of Poland, Edyta Górniak mocno zdenerwowała wielu fanów Maanamu! Górniak naraziła się nie tylko fanom wokalistki, ale także wielu kolegom z branży. W końcu Kora to prawdziwa legenda! Gwiazda musiała gęsto tłumaczyć się ze swojego niefortunnego komentarza.

Kora skrytykowana przez Górniak

Jakiś czas temu Edyta Górniak nieźle naraziła się fanom Kory. Jej komentarz na temat umiejętności wokalnych artystki poruszył wielu fanów, a także ważnych postaci przemysłu muzycznego! Co dokładnie się wydarzyło? Na planie The Voice of Poland Edyta Górniak podzieliła się z publicznością myślą, że Kora nie jest dobrą wokalistką. Pozornie niewinna opinia rozpętała prawdziwą burzę!

Dlaczego diva postanowiła wypowiedzieć te słowa na planie show? Jej komentarz dotyczył występu młodej wokalistki, Sandry, która wcześniej próbowała swoich sił w konkurencyjnym programie Must be the Music. Tam dziewczyna została skrytykowana właśnie przez Korę! Edyta Górniak postanowiła wziąć więc młodą piosenkarkę w obronę i chwaląc jej wokal, niefortunnie skrytykowała także legendarną wokalistkę.

Edyta Górniak o Korze

Komentarz Górniak naprawdę rozwścieczył fanów Kory Jackowskiej. Wokalistka Maanam od lat ma status ikony, nic więc dziwnego, że w jej obronie stanęło wiele osób, a Edyta Górniak musiała się nieźle wytłumaczyć! Zrobiła to za pomocą mediów społecznościowych, gdzie wyjaśniła, skąd wzięły się jej ostre słowa.

– Zawsze! Stanę w obronie słabszego i bezbronnego dokładnie tak, jak zrobiłam to wobec Sandry, uczestniczki naszej edycji The Voice, która z pewnością nie zasłużyła na miażdżące słowa krytyki i złośliwości wypowiedziane głośno przed całą Polską przez legendę polskiego rocka – napisała diva.

W dalszej części postu wyjaśniła, że nie podoba jej się, że Kora tak ostro krytykuje uczestników programu, stąd też jej złośliwy komentarz. Ostra, czy nie – Kora niezaprzeczalnie jest artystką kultową, która w naszych sercach zawsze będzie legendą rocka – i świetną wokalistką!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agent gwiazdy: uczestnicy
instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak ostro skrytykowała Korę.

kora
instagram.com/kora_fanclub

Jej komentarz wywołał prawdziwą burzę!

edyta górniak: chłopak
instagram.com/edytagorniak

Górniak stwierdziła, że Kora wcale nie jest dobrą wokalistką.

kora
youtube.com @Jastrzab Post

Musiała szybko pożałować swoich słów i wytłumaczyła, co miała na myśli.

kora
youtube.com @Plotek.pl

Kora Jackowska to jedna z najbardziej legendarnych polskich wokalistek. Fani od razu stanęli w jej obronie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Barbara Kurdej-Szatan planuje DRUGIE dziecko? Przyznała: „Najwyższy czas o tym pomyśleć”
  2. Marta Kaczyńska nie będzie zadowolona. Były mąż wypowiedział się w kontrowersyjnej sprawie
  3. Nie żyje znana polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie
  4. Izabela Trojanowska przeszła przez ciężką chorobę. To córka uratowała jej życie
  5. Ola Kwaśniewska jednym zdjęciem odpowiedziała na plotki o ciąży. Fani są zachwyceni

źródło: fakt.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.