Kora młoda. Artystka od zawsze stawiała na oryginalny, niezwykle barwny wizerunek. Jej występy kipiały energią, a stylizacje podkreślały ognisty charakter. Jak kiedyś wyglądała wokalistka? Jedno jest pewne, gwiazda od zawsze lubiła szokować wyglądem!

Olga Sipowicz na zawsze zostanie zapamiętana jako jedna z bardziej żywiołowych i utalentowanych artystek. Jej piosenki znane są nie tylko starszemu, ale i również młodemu pokoleniu. Dorobek piosenkarki to skarbnica świetnych tekstów, muzyki i scenicznych kreacji. Jak wyglądała młoda Kora? Bardzo się zmieniła?

Jak przebiegała kariera wokalistki?

Gwiazda grupy Manaam zadebiutowała w 1975 roku. Wokalistka wraz z zespołem wylansowała kilkadziesiąt hitów, wśród których odnajdziemy Krakowski spleen, Kocham cię, kochanie moje czy Boskie Buenos. 

Żona Kamila Sipowicza od kilku lat zmagała się z rakiem jajnika. Pomimo długiego i intensywnego leczenia, w 2018 roku pożegnaliśmy jedną z najbardziej przebojowych artystek. 

Kora młoda: jak zmieniała się wokalistka?

Kora zawsze silnie akcentowała swoją indywidualność, przywdziewając odważne kreacje i oryginalne dodatki. Wokalistka eksperymentowała nie tylko z modą, ale i uczesaniem. Swego czasu jej znakiem rozpoznawczym były włosy obcięte na jeża i charakterystyczne, ciemne okulary.

Jak zapamiętamy Olgę Sipowicz?

W ostatnich latach życia gwiazda stawiała na stylizacje, które łączyły klasę i prawdziwy rock and roll. Pomimo poważnej choroby wciąż pozostawała barwnym ptakiem polskiej sceny muzycznej. Siwe włosy, wzorzyste kreacje i ciemne rękawiczki były jej znakiem rozpoznawczym.

Zobacz zdjęcia:

Kora młoda
instagram.com @smellslikepolishvintage

Olga Sipowicz urodziła się 8 czerwca 1951 roku w Krakowie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDoda kończy karierę? Piosenkarka szczerze o odejściu z show-biznesu
Następny artykułPolsat szykuje prawdziwy hit? O czym będzie nowy serial „Zawsze warto”?
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.