Kora nago: numer Playboya, w którym wystąpiła w rozbieranej sesji, przeszedł do historii tego magazynu. Chociaż gwiazda miała 47 lat, wciąż zachwycała kobiecością i wdziękiem. Do samego końca nie wstydziła się pokazywać w stroju Ewy: ”Nie mam kompleksów, gdy chodzi o nagość. Jeżeli ma się takie ciało, które można pokazać, dlaczego nie?”. Śmiałe wyznanie kultowej artystki.

Do samego końca zachwycała swoją oryginalną urodą i niesłabnącym wdziękiem, któremu poddawali się zarówno mężczyźni, jak i rzesze fanów. Świetnie zdawała sobie sprawę z własnej atrakcyjności i nie czuła oporów przed prezentowaniem ich światu. Kora nago nie obawiała się, że zostanie wyśmiana. Miała swoje zdanie odnośnie do tego, co wypada, a czego nie i nie obawiała się go głośno wyrażać. Niektóre z przekonań artystki wzbudzały niemałe zdziwienie: „Można być […] powabną 70-latką, a bywają nastolatki o wdzięku kloca”.

Kora nago: co mówiła o nagości?

W 1999 roku Kora zdecydowała się wziąć udział w sesji dla magazynu Playboy. Chociaż w tamtym okresie bohaterkami okładek zostawały najczęściej stosunkowo młode kobiety, redakcja nie miała wątpliwości, czy zaprosić do współpracy kultową gwiazdę. Ponawiali swoje prośby, aż wokalistka ostatecznie zgodziła się na warunki.

Kora nago na okładce magazynu wzbudziła wielką sensację w całym kraju. Szczególnie że piosenkarka zdecydowała się wystąpić w wyjątkowo mrocznej i artystycznej aranżacji, zdecydowanie odbiegającej od typowej estetyki innych rozbieranych sesji. Wśród osób, które próbowały poznać wrażenia 47-latki, byli dziennikarze z czasopisma Machina. Wokalistka wyjawiła w rozmowie, że ani wiek, ani świadomość, że zdjęcia zobaczą miliony osób, nie stanowiły dla niej problemu:

— Nie mam kompleksów, gdy chodzi o nagość. Jeżeli ma się takie ciało, które można pokazać, dlaczego nie? […] Mój wiek tylko dodaje całej sprawie pikanterii — cytuje Korę Machina.

Co Kora mówiła o atrakcyjności?

Wokalistka przyznała, że jej zdaniem w każdym wieku można uchodzić za osobę atrakcyjną. I odwrotnie — uważała, że niektóre kilkunastolatki czasami wypadają gorzej nawet na tle swoich babć.

— Można być bardzo […] powabną 70-latką, a bywają nastolatki o wdzięku kloca — oświadczyła w rozmowie z czasopismem Machina.

Kora nago w sesji dla Playboya wciąż jest wspominana przez wiele osób z sentymentem. Nic dziwnego — połączenie jej atrakcyjności fizycznej z niesamowitą charyzmą i talentem dawało niezapomniane połączenie. Nic dziwnego, że nawet wiele lat później wciąż wzbudza fascynację i podziw.

ZOBACZ ZDJĘCIA KORY:

kora nago
fot. instagram.com @kora_fanclub

Kora uważała, że nawet kobieta w podeszłym wieku może uchodzić za atrakcyjną.

kora nago
fot. instagram.com @kora_fanclub

Kora posiadała bardzo wyrazistą urodę, która zwracała uwagę wielu osób.

kora nago
fot. materiały prasowe „Playboy”

Kora nago na okładce Playboya była jedną z największych sensacji w Polsce lat 90.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Internauci krytykują wygląd Agnieszki Radwańskiej. Wszystko przez jedno zdjęcie
  2. Jak przetrwać rozłąkę z chłopakiem? 6 porad, które pomogą ci pokonać tęsknotę
  3. Roksana Węgiel zaskoczyła wszystkich szczerym wyznaniem: „Każdy mój sukces zawdzięczam przede wszystkim Bogu”.
  4. Jakie kosmetyki możemy zabrać na pokład samolotu? Polecamy najlepsze rozwiązania
  5. Ile zarabia Majka Jeżowska? Gwiazda może liczyć na wysokie honoraria

źródło: Machina

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.