Kora była artystką, która skradła serca wielu Polaków. Jej nagła śmierć wstrząsnęła społeczeństwem i wiele osób nie mogło uwierzyć w to, co się wydarzyło. Piosenkarka została w szczególny sposób pożegnana przez artystów oraz fanów. W mediach pojawiają się coraz nowsze fakty, dotyczące śmierci artystki. Jak się okazuje, Kora swoje ostatnie chwile bardzo chciała spędzić w domu, wśród najbliższych. 

Jak poinformował Super Express, piosenkarka na trzy dni przed śmiercią pragnęła opuścić szpital i swoje ostatnie dni chciała spędzić wśród najbliższych w rodzinnym domu. Życzenie Kory zostało spełnione i ostatnie chwile spędziła otoczona dziećmi i przyjaciółmi.

Kora nie chciała umierać w szpitalu

Według informacji, które podaje Super Exspress, Kora trafiła do Szpitala im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Właśnie tam artystka walczyła o powrót do zdrowia, co było niesamowicie trudne. Na trzy dni przed śmiercią artystka opuściła szpital i została przewieziona do swojego domu, który znajduje się w Bliżowie. Było to ostatnie życzenie artystki, które zostało spełnione.

– Kora czuła, że to ostatnie jej dni. Chciała spędzić je w swoim ukochanym domu z najbliższymi – powiedziała osoba z otoczenia rodziny w rozmowie z Super Exspressem.

Piosenkarka otoczona była najbliższymi oraz przyjaciółmi, którzy wspierali ją w ostatnich chwilach. Do domu w Bliżowie przybyli synowie piosenkarki – Mateusz i Szymon, a także przyjaciele – prof. Magdalena Środa. Kora niestety przegrała walkę z rakiem jajników, z którym artystka zmagała się od wielu lat. Zmarła w wieku 67 lat 28 lipca 2018 roku.

Artystka swoją osobą wzbudzała wiele kontrowersji. Udzielała się w sferze artystycznej, a także politycznej. Bez wątpienia wszystkim będzie bardzo brakowało jej osoby. Kora nigdy nie bała się wypowiadać głośno swego zdania i bez wątpienia pozostanie legendą nie tylko polskiej muzyki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kora
fot. instagram.com / kasia.kunowska
kora
fot. instagram.com / agnieszkamaciag
kora
fot. instagram.com / kasiawarnke

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak naprawdę na nazwisko mają polskie gwiazdy? Będziecie w szoku!
  2. Julia Wieniawa zarobi DWA MILIONY na reklamowaniu butów
  3. Internet nie wytrzymał! Dziewczyna Roznerskiego pobiła rekord żenady

Źródło: natemat.pl