Kora zmarła w sobotę nad ranem w wieku 67 lat. Jej śmierć wstrząsnęła całym krajem i wiele osób do dziś nie może uwierzyć w tragiczne zdarzenie. Kora była doskonałą artystką, która bez wątpienia była i jest legendą polskiej muzyki. Fani wspominają piękną i zdolną piosenkarkę, jednak jedno zdjęcie, spotkało się ze szczególnym zainteresowaniem. 

Kora jest artystką, która przeprowadziła ogromną rewolucję w polskiej muzyce rockowej. Jej przeboje cieszyły się popularnością i chyba każdy zna i nuci jej popularne hity, tj.: Boskie Buenos, czy Wyjątkowo zimny maj. Trudno się dziwić, że jej śmierć wywołała ogromne poruszenie. Piosenkarkę opłakują artyści, muzycy, a także wierni fani, którzy uwielbiali jej twórczość. W Internecie można znaleźć wiele zdjęć, które zostały opublikowane, aby upamiętnić artystkę. Jedno z nich przykuwa szczególną uwagę i jest niezwykle wzruszające. Znaleziona w archiwum fotografia podbija Internet.

Kora na starym zdjęciu z synem

Kora była uwielbianą kobietą. Ciepła, z rewelacyjnym poczuciem humoru, nic dziwnego, że fani ją kochali. Przy licznych wspomnieniach, które można znaleźć w Internecie, jedno z opublikowanych zdjęć szczególnie się wyróżnia. Jest to okładka z Korą, która została wykonana w latach 70. Artystka miała zaledwie 23 lata i dopiero rozpoczynała swoją przygodę z muzyką. Mało kto pewnie spodziewał się, że artystka zrobi tak zawrotną karierę.

Piosenkarka na okładce Przekroju pojawiła się z okazji Dnia Matki i gazeta ukazała się dokładnie 26 maja 1974 roku. Korze na zdjęciu towarzyszy jej mały synek, 2-letni Mateusz. Kora doczekała się syna ze swoim pierwszym mężem, który był współzałożycielem zespołu – Maanam. Niestety związek z Markiem Jackowskim nie przetrwał.

Trzeba przyznać, że zdjęcie, które zostało opublikowane, jest wyjątkowe i wyróżnia się niesamowitym klimatem. Młoda Kora z synkiem w ramionach prezentuje się niesamowicie delikatnie. Również jesteście zafascynowani tym szczególnym zdjęciem?

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Aneta Zając pokazała przerażające zdjęcie. Co się stało?
  2. Poznaj NAJBOGATSZĄ parę show-biznesu. Beyonce i Jay-z
  3. Internauci bezlitośni dla Michała Szpaka. „Sknera!”

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułAneta Zając pokazała przerażające zdjęcie. Co się stało?
Następny artykułWendzikowska pokazała pokoje swoich dzieci. Jest pięknie
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl