Koronawirus dotknął ludzi na całym świecie i choć zmagamy się z nim już od wielu miesięcy, zakażonych wciąż przybywa. Choroba nie omija również słynnych sportowców i gdy w ostatnim czasie cała Polska czekała na wieści o stanie zdrowia Adama Małysza, pojawiły się kolejne, smutne informacje. Jak się okazuje, dodatni wynik testu otrzymał również Miroslav Stoch.

30-letni Miroslav Stoch to dowód na to, że koronawirus dotyka również młodych ludzi. 60-krotny reprezentant Słowacji i zawodnik greckiego PAOK-u Saloniki opublikował na swoim profilu na Instagramie oficjalny komunikat, który napawa jego fanów smutkiem. Słynny sportowiec otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19. Ma zalecenia od lekarzy. 

Koronawirus wśród sportowców: Miroslav Stoch zakażony

Kolejna gwiazda sportu z powodu zakażenia koronawirusem została zmuszona do przerwania swoich treningów. Niestety, o swoje zdrowie walczy młody, słowacki piłkarz Miroslav Stoch. 

– Jak niektórzy z Was mogą wiedzieć z mediów, w naszym zespole zdiagnozowano pozytywny wynik testu COVID-19. Niestety tym szczęściarzem jestem ja – ogłosił na swoim profilu na Instagramie zawodnik PAOK FC. Piłkarz podzielił się z obserwatorami swoimi doświadczeniami.

 1. Za monetę o wartości 5 zł możesz dostać fortunę. Musisz zwrócić uwagę na jeden szczegół
 2. Za monetę 5 gr możesz dostać sporą sumę. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na jeden szczegół
 3. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało

Piłkarz zakażony koronawirusem

Miroslav Stoch postanowił podzielić się stanem swojego zdrowia z fanami. 30-letni piłkarz dostał specjalne zalecenia od lekarzy.

Dzięki Bogu moja rodzina, koledzy z drużyny i inni otrzymali negatywne testy. Przestrzegam zasad lekarzy i zostaje w domu – napisał – Nie martw się, czuję się dobrze, nie mam żadnych problemów i na pewno wrócę na boisko – uspokoił fanów. 

Na całym świecie do tej pory stwierdzono łącznie 18 milionów przypadków zakażeń koronawirusem.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

As some of you may know from the media,in our team 

Post udostępniony przez Miroslav Miňo Stoch (@minostoch99)

Znany piłkarz został pozytywnie zdiagnozowany na koronawirusa. Sportowiec podzielił się informacją ze swoimi fanami.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniu
 2. Kłopoty z turystami z Niemiec w Kołobrzegu. Miasto nie wie, co robić
 3. Dorota Wellman straci pół miliona przez Magdę Gessler? ”Magdzie bardzo zależy. Była już u Miszczaka”
 4. Justyna Żyła zapomniała się i pokazała zdjęcie z kochankiem? Szybko je usunęła, ale w sieci nic nie ginie
 5. Polska piosenkarka miała wypadek. W jej auto uderzył tir, w środku było dziecko
 6. Tragiczne doniesienia. Nie żyje polski polityk
 7. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
 8. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 
 
 
Poprzedni artykułKobieta w samotności jadła posiłek. Wychodząc z restauracji zostawiła na stoliku list, na widok treści kelnerka zamarła
Następny artykułDo sieci trafiło zdjęcie Kasi Cerekwickiej. Wygląda 20 lat starzej, siwe włosy, zmarszczki, co się stało?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.