Koronawirus nadal jest powodem wielkiego stresu dla wielu z nas. Mimo tego, że życie pomału wraca do normy, stan epidemiczny nadal obowiązuje. W związku z tym Małgorzata Rozenek przeszła testy na COVID-19. Poznała wyniki dopiero po 24 godzinach. Była to jedna z najbardziej stresujących dób dla gwiazdy, poinformował jej znajomy, jak podaje pomponik.pl

Małgorzata Rozenek musiała wykonać testy na obecność koronawirusa. Na wyniki czekała przez całą dobę. Od jej stanu zdrowia zależał między innymi powrót do pracy. Właśnie ruszyły zdjęcia na planie programu prowadzonego przez gwiazdę.

Małgorzata Rozenek-Majdan koronawirus

W związku z powrotem na plan programu Projekt Lady każda z osób związanych z projektem musiała przejść przez testy na koronawirusa. Nie inaczej musiało być w przypadku Gosi Rozenek, która zgłosiła się i w napięciu czekała na wynik. W końcu od tego zależała jej praca, a także zdrowie najbliższych.

Na szczęście okazało się, że gwiazda jest zdrowa, a koronawirus nie popsuł jej planów. Ze spokojem może przystąpić do pracy nad programem, poinformował znajomy Małgorzaty, przekazuje pomponik.pl. Mimo tego, że jej synek ma zaledwie miesiąc, Małgorzata Rozenek postanowiła wrócić do pracy. Oczywiście to jak wygląda plan, reguluje sam Henio, dla którego praca jest przerywana jeśli potrzebuje obecności swojej mamy.

  1. Potężna trąba powietrzna zrujnowała polskie miasto. Mieszkańcy Żmudzi błagają o pomoc
  2. Nieprawdopodobne, ile Kozidrak ma lat, wygląda na młódkę. W jej jadłospisie tkwi sekret na przepiękny wygląd
  3. Właśnie opublikowano oficjalne rozporządzenie Ministra Zdrowia. Chodzi o II turę wyborów, bardzo ważne

Projekt Lady – nowy sezon programu

Jak podaje TVN przez całe lato w rozalińskim kompleksie pałacowo-ogrodowym będą odbywały się nagrania do programu. Wszystko wskazuje na to, że emisja odbędzie się jesienią 2020 roku, stacja nie jest jednak jeszcze w stanie określić, w którym konkretnie miesiącu.

Na planie programu pojawił się sam Radosław Majdan, który razem z trzema synami i ukochanymi pupilami przyjechał, by towarzyszyć Małgorzacie Rozenek podczas pracy. Zajmował się także małym Heniem w trakcie nagrań. Pomoc kochanego męża bardzo przyda się gwieździe. Już od września ma zamiar zająć się kolejnym projektem. Mimo niedawnych narodzi Henia, Gosia nie ma zamiaru zwalniać.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

koronawirus
Fot. m_rozenek, Instagram

Koronawirus na szczęście nie popsuł planów Małgorzacie Rozenek. 

koronawirus
foto Instagram @m_rozenek

Czekanie na wyniki testu na koronawirusa były bardzo stresujące. Na szczęście wynik był negatywny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy kolejny rekord, sytuacja, jakiej nie było. Wydatki państwa na Kościół przebiły już wszystko, ujawniamy
  2. Dramat Polaka na plaży w USA. Dantejskie sceny zamiast wakacji
  3. Madonna pokazała się w samych majtkach. Jednak to nie jej ciało najbardziej przyciąga uwagę, a twarz
  4. Nie żyje Barbara Pec-Ślesicka. Cała Polska pogrążona w żałobie
  5. TVP jednak zmienia zdanie? Powróci uwielbiany program, który miał zniknąć
  6. Niebawem ruszą masowe kontrole Polaków. Wiadomo, kto powinien się martwić

Źródło: pomponik.pl, tvn.pl

 

Poprzedni artykułWylewasz wodę po ryżu? Jeżeli tak, popełniasz ogromny błąd, Koreanki używają jej jako kosmetyk
Następny artykuł5 oznak, że twój rozmówca ewidentnie kłamie. Od teraz nie będziesz miała wątpliwości
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl