Koronawirus zbiera swoje żniwa na całym świecie, niestety nawet największe pieniądze nie są w stanie go pokonać. Jedna z najsłynniejszych medialnych rodzin utrzymywała to długo w tajemnicy. Wiemy, kto z rodziny Kardashianów jest zarażony wirusem COVID-19.

Koronawirus może zaatakować każdego, niezależnie od wieku, pochodzenia czy sytuacji materialnej. Najsłynniejsza rodzina na świecie musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem. Przyjęcia na setki osób, koncerty i publiczne życie przyniosły najgorszy możliwy scenariusz — zarażenie koronawirusem.

Rodzina Kardashianów w niebezpieczeństwie — koronawirus potwierdzony

Jak donosi portal jastrzabpost.pl, koronawirus został potwierdzony u męża najsłynniejszej z sióstr — Kim Kardashian. To właśnie Kanye West ma cierpieć z powodu obecności w organizmie wirusa COVID-19. Raper udzielił wywiadu, w którym potwierdził śmiertelną chorobę.

– Miałem dreszcze, drżenie całego ciała, leżałem tylko w łóżku, biorąc gorące prysznice, patrząc na filmy, które mówiły mi, co mam zrobić, aby zapanować nad wirusem. Pamiętam, że ktoś mi powiedział, że Drake ma koronawirusa, a moja odpowiedź brzmiała: Drake nie może być bardziej chory ode mnie! – powiedział Kanye West dla magazynu Forbes.

  1. Ukochana przez Polaków gwiazda „Rancza” pojawi się w hicie TVN. Widzowie będą zachwyceni, wielki powrót
  2. Nagle zauważyła u siebie obrzęki na nogach i osłabienie mięśni. Wszystko przez jeden produkt, od razu z niego zrezygnowała
  3. Jeśli kupiłeś popularny w sezonie letnim produkt, lepiej od razu go wyrzuć. GIS wykrył niebezpieczną bakterię, zagraża zdrowiu

Kanye West ma koronawirusa

Raper i mąż Kim Kardashian potwierdził, że jest zarażony  wirusem COVID-19. Obecnie nie potwierdzono, by jakikolwiek inny członek rodziny zmagał się z bezlitosną chorobą. Kardashianowie słyną z wystawnych przyjęć, życia w blasku fleszy i luksusie. Nie wiadomo, kiedy i gdzie Kanye West mógł zarazić się koronawirusem. 

Niedawno pisaliśmy o Polaku, którego znają wszyscy i który musi stawić czoła koronawirusowi. W Stanach Zjednoczonych dziennych zachorowań jest znacznie więcej, niż w Polsce. Mamy nadzieję, że rodzina Kardashianów, w której jest wiele małych dzieci i starsze osoby nie będzie musiała martwić się o stan zdrowia najbliższych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

koronawirus
fot Instagram @krisjenner

Kanye West jest zarażony koronawirusem.

Koronawirus
fot Instagram @krisjenner

Raper powiedział, jakie objawy go zaniepokoiły.

Koronawirus
fot Instagram @kimkardashian

Nikt inny z rodziny nie został zakażony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie i przemówił. Zatrważające, wielu będzie wściekłych
  2. Chcą wprowadzić do kraju kolejne restrykcje. Zaskakująca odpowiedź premiera europejskiego kraju
  3. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
  4. Wielu podejrzewało Agatę Buzek o zaburzenia odżywiania, aktorka jest chudziutka. Prawda o jej figurze jest bardzo smutna
  5. Kim był ojciec Rafała Trzaskowskiego? Wiele nieprawdziwych historii trafiło do sieci, znamy niezwykłą prawdę
  6. Zła informacja dla wszystkich posiadaczy kont w bankach. Podjęto już decyzję

Źródło: jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułNie do wiary, jak bardzo schudł Tomasz Sekielski. Na nowych zdjęciach trudno go rozpoznać, internauci nie dowierzają
Następny artykułRachunek z polskiej restauracji zwala z nóg. Za jedną pozycję 2700 zł do zapłaty, powód zadziwia
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.