Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Korwin-Piotrowska ZAATAKOWAŁA Dodę. „NIE ZACZYNAJ ZE MNĄ”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 07.03.2018 10:33

Korwin-Piotrowska ZAATAKOWAŁA Dodę. „NIE ZACZYNAJ ZE MNĄ”

Doda
facebook.com@Doda

Doda od początku swojej kariery dbała o to, by mieć łatkę skandalistki. Przez całą swoją karierę piosenkarka nie stroniła od kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi. Teraz po bataliach w sądach z Agnieszką Badziak-Szulim-Woźniak-Starak (sami się gubimy w ilości nazwisk tej pani) i swoim byłym chłopakiem, Emilem Haidarem, Doda nieco złagodniała. Znów została sprowokowana, tym razem przez Karolinę Korwin-Piotrowską. 

Doda, została najnowszą gwiazdą Vivy. Udzieliła długiego wywiadu i zapozowała do sesji okładkowej. Korwin-Piotrowska, która przez wielu określana jest jako po prostu hejterka, postanowiła zaczepić Dodę w mało elegancki sposób.

Korwin-Piotrowska zaatakowała Dodę

Karolina Korwin-Piotrowska, postanowiła na swój Instagram wstawić zdjęcie okładki i podpisać je w następujący sposób:

– Fajny numer. Moda na ludzi, którzy często bywają w prokuraturze. Stylówka chociaż fajna i zdjęcia naprawdę super. #doda #popek #szokbizwpolandzie

Jej zaczepka szybko została skrytykowana. Nie chodzi jedynie o fanów Dody, których ta ma wyjątkowo oddanych, ale i o obserwujących profil dziennikarki. Zarzucili jej szukanie rozgłosu i konfliktu na siłę.

Na odpowiedź Dody nie trzeba było długo czekać:

– „Dorota, zrobiłyśmy razem dwa świetne wywiady, nie żałuję, po co teraz, znowu, jak w taniej telenoweli, rozgrzebywać stare rany? Na cholerę drążyć?” Twój cytat sprzed tygodnia. Nie zaczynaj znowu ze mną.Jest specjalne miejsce w piekle dla kobiet, które nie wspierają innych kobiet.

Doda

Piotrowska szybko odpisała piosenkarce:

– Dodaqueen spoko, przecież nie wybieramy się wspólnie ani do toalety ani do prokuratury.

Doda, zakpiła z dziennikarki, że ta prosiła o zaproszenie na nowego Pitbulla. Panie chyba niedługo będą miały okazję porozmawiać „w cztery oczy”:

Co o tym myślicie?