Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Kosmala opublikował późnym wieczorem nagranie z Krzysztofem Krawczykiem. Wideo poruszyło jego fanów
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 10.06.2021 10:09

Andrzej Kosmala opublikował późnym wieczorem nagranie z Krzysztofem Krawczykiem. Wideo poruszyło jego fanów

fot. East News/TRICOLORS

Andrzej Kosmala opublikował późnym wieczorem na swoim facebookowym profilu nagranie z Krzysztofem Krawczykiem w roli głównej. Materiał wideo pochodził z 2018 roku. Po obejrzeniu fani nie kryli wzruszenia, pod postem pojawiło się wiele komentarzy poruszonych internautów.

Andrzej Kosmala na swoim profilu co jakiś czas publikuje materiały związane z Krzysztofem Krawczykiem. Wczoraj wieczorem przypominał o kolejnym, które zostało zrealizowane 3 lata wcześniej.

Andrzej Kosmala opublikował nagranie z Krzysztofem Krawczykiem

Andrzej Kosmala był nie tylko menadżerem Krzysztofa Krawczyka, ale także jego bliskim przyjacielem. Od czasu odejścia wielkiego muzyka regularnie publikuje materiały dotyczące jego twórczości, a także osoby.

Wczoraj późnym wieczorem na Facebooku Andrzeja pojawiło się krótkie nagranie z 2018 roku, którego głównym bohaterem jest Krzysztof Krawczyk. Muzyk zapraszał wówczas fanów na swój oficjalny profil „Krzysztof Krawczyk OFFICIAL”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Witam wszystkich serdecznie na mojej nowej stronie na Facebooku „official”. Będziemy się spotykać tam i to dużo częściej, niż kiedyś. Ciao! – słyszymy na nagraniu.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy wzruszonych fanów, którzy wciąż nie dowierzają, że Krzysztofa Krawczyka nie ma wśród nas:

-Aż się łezka w oku kręci

-Tak, smutno – komentowali internauci.

Niektórzy nie napisali nic, zostawiając jedynie emotikony wyrażające smutek i tęsknotę.

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku w Łodzi. W chwili śmierci miał 74 lata.

Zobacz wideo:

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Facebook