Andrzej Kosmala opublikował późnym wieczorem na swoim facebookowym profilu nagranie z Krzysztofem Krawczykiem w roli głównej. Materiał wideo pochodził z 2018 roku. Po obejrzeniu fani nie kryli wzruszenia, pod postem pojawiło się wiele komentarzy poruszonych internautów. 

Andrzej Kosmala na swoim profilu co jakiś czas publikuje materiały związane z Krzysztofem Krawczykiem. Wczoraj wieczorem przypominał o kolejnym, które zostało zrealizowane 3 lata wcześniej. 

Andrzej Kosmala opublikował nagranie z Krzysztofem Krawczykiem

Andrzej Kosmala był nie tylko menadżerem Krzysztofa Krawczyka, ale także jego bliskim przyjacielem. Od czasu odejścia wielkiego muzyka regularnie publikuje materiały dotyczące jego twórczości, a także osoby. 

Wczoraj późnym wieczorem na Facebooku Andrzeja pojawiło się krótkie nagranie z 2018 roku, którego głównym bohaterem jest Krzysztof Krawczyk. Muzyk zapraszał wówczas fanów na swój oficjalny profil „Krzysztof Krawczyk OFFICIAL”. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Witam wszystkich serdecznie na mojej nowej stronie na Facebooku „official”. Będziemy się spotykać tam i to dużo częściej, niż kiedyś. Ciao! – słyszymy na nagraniu. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy wzruszonych fanów, którzy wciąż nie dowierzają, że Krzysztofa Krawczyka nie ma wśród nas: 

-Aż się łezka w oku kręci 

-Tak, smutno – komentowali internauci. 

Niektórzy nie napisali nic, zostawiając jedynie emotikony wyrażające smutek i tęsknotę. 

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku w Łodzi. W chwili śmierci miał 74 lata. 

Zobacz wideo: 

 

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: Facebook 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.