Kosmetyczka z Poznania przeprowadza zabiegi wyszczuplania twarzy i powiększania ust. Kobieta, która się na nie wybrała, nie przypuszczała, że osoba oferująca takie zabiegi może nie mieć pojęcia, jak się je przeprowadza. Na dodatek kosmetyczka naraziła życie swojej klientki. Zdjęcia po zabiegach, które trafiły do sieci, są porażające.

Wizyta u kosmetyczki zamieniła się w koszmar. Kobieta od początku czuła, że coś jest nie tak, jednak zaufała, że osoba przeprowadzająca zabiegi zna się na swojej pracy. Bardzo się pomyliła.

Kosmetyczka z piekła rodem

Zadaniem kosmetyczki było powiększenie ust za pomocą kwasu hialuronowego i naciągnięcie skóry twarzy za pomocą specjalistycznych nici i haków. Oba te zabiegi wykonywane zresztą niemal jednocześnie okazały się bardzo bolesne.

  1. Nastoletnia matka rzuciła się z budynku szpitala. W ramionach trzymała 5-miesięczne dziecko
  2. Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Tygodnik potwierdza radosne doniesienia

Kosmetyczka zapewniała swoją klientkę, że jest to normalne uczucie, a dość duży ból jest nieodłącznym elementem wyszczuplania twarzy. Kobieta nie wiele myśląc, przystała na rozumowanie kosmetyczki i pozwoliła zabieg doprowadzić do końca. Później bardzo tego żałowała.

Wizyta skończyła się sądem

Klientka kiedy tylko zobaczyła się w lustrze zrozumiała, że jak najszybciej powinna udać się na najbliższy dyżur pogotowia. Jej twarz była opuchnięta, wyglądała, jakby dostała uczulenia. Pod skórą zaczął zbierać się płyn, pierwsza myśl dotyczyła wyglądu, druga, strachu o własne zdrowie i życie.

Kobieta udała się na pogotowie, gdzie stwierdzono ogromne zakażenie. W okolicach ust powstał duży ropień, bakterie przedostały się do krwiobiegu i zagrażały życiu kobiety. Naturalnie, poszkodowana klientka złożyła pozew do sądu, sprawę badają biegli z Zakładu Medycyny Sądowej. Okazuje się, że niedoświadczonych kosmetyczek jest więcej, w Polsce odbywa się wiele spraw, które wniosły oszpecone klientki. W przypadku tej kobiety leczenie i powrót do zdrowia to długie miesiące. Przez ten czas kobieta, która chciała wyglądać piękniej, musi zmierzyć się z bardzo niedoskonałą wersją swojej urody.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kosmetyczka
twitter.com/ @norkowalski

Usta, które miały być pełne i ponętne, wyglądają groteskowo, z pewnością ich aktualnej właścicielce ciężko jest normalnie funkcjonować.

kosmetyczka
twitter.com/@norkowalski

Nici, które miały wyszczuplić twarz, miały być bezpieczne i rozpuścić się krótko po zabiegu, niestety tak się nie stało. 

kosmetyczka
unsplash.com/ Christopher Campbell

Social media i internet narzucają nam ideał wyglądu, czasem bezmyślnie temu ulegamy i pragniemy zmian. Jeśli musimy już coś w sobie zmieniać, róbmy to bezpiecznie, wybierajmy lekarzy estetyków, a nie salony piękności, które z zasady trudnią się mniej skomplikowanymi zabiegami. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krystyna Loska miała zajmować się czymś zupełnie innym. Los całkowicie pokrzyżował jej plany
  2. Mężczyzna z przyszłości? Marka Gucci pokazała, jak powinien wyglądać obecnie facet
  3. Krojenie cebuli za każdym razem doprowadza cię do płaczu? 8 wskazówek, jak uniknąć łez przy gotowaniu

Źródło: o2.pl

 

 

 

Poprzedni artykułMops myślał, że nikt na niego nie patrzy. Wszystko nagrała ukryta kamera
Następny artykułJoanna Liszowska topless. Gwiazda pokazała się bez bielizny i makijażu. Piękna?
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.