Kosmetyczka, do której na przedłużanie rzęs zgłosiła się klientka, nie kryła przerażenia. Kiedy tylko lekko dotknęła kępek doznała prawdziwego szoku. Tak kończą się wizyty w kiepskich gabinetach. 
 
Wiele kobiet decyduje się na przedłużanie rzęs. Niestety zabiegi oferowane w niektórych gabinetach czy domowym zaciszu, nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. Niedoświadczona kosmetyczka może w łatwy sposób wyrządzić nam ogromną krzywdę, a my zamiast długich, ponętnych rzęs skończymy dosłownie z niczym. Tak jak było w przypadku tej kobiety. 

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs za niewielką kwotę skusiło pewną kobietę. Po pewnym czasie słono tego pożałowała. Kiedy udała się do salonu, by pozbyć się sztucznych, doklejonych kępek i dać w końcu odpocząć swoim powiekom, wydarzyło się coś strasznego.

Emma Dhanjal, kosmetyczka i właścicielka jednego z salonów urody, nie kryła przerażenia kiedy zobaczyła co dzieje się z rzęsami jej nowej klientki. Zrobiła zdjęcia i opublikowała je na swoim profilu społecznościowym ku przestrodze. Co takiego stało się z oczami kobiety?

  1. Roksana Węgiel cierpi z powodu hejtu. Dodała bardzo emocjonalny wpis
  2. Kinga Duda migiem ulotniła się za granicę. Właśnie wyciekł pilnie strzeżony powód, prezydent nie mógł dłużej milczeć

Przerażona kosmetyczka

Przerażona kosmetyczka, kiedy zobaczyła, w jakim stanie są rzęsy jej nowej klientki, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Nieumiejętne założone kępki, posklejane włoski i opuchnięte powieki wyglądały strasznie. Prawdziwym zdziwieniem okazało się jednak to, co odkryła dopiero po chwili. 

Kiedy kosmetyczka chciała delikatnie usunąć przyklejone rzęsy za pomącą pęsety, naturalne włoski były tak osłabione, że zaczęły odpadać wraz ze sztucznymi przy każdym, najmniejszym dotknięciu. Doświadczona kosmetyczka po usunięciu doczepianych rzęs, wysłała swoją klientkę do lekarza, aby skonsultowała z nim opuchnięte i zaczerwienione powieki. 

Niech ta historia będzie przestrogą dla wszystkich. Jeżeli decydujemy się na upiększenie, korzystajmy tylko z usług wyklasyfikowanych, polecanych osób i miejsc. Jeżeli damy skusić się promocji, może się to dla nas skończyć płaczem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kosmetyczka
Lash fusion, Facebook

Tak wyglądały rzęsy klientki, kiedy kosmetyczka Emma zdjęła z nich sztuczne kępki.

kosmetyczka
@toucheraffineeformations, Instagram

Pamiętajmy, by wykonywać zabiegi tylko w zaufanych miejscach. 

kosmetyczka
@lashesbyjessy19, Instagram

Sztuczne rzęsy cieszą się ogromną popularnością. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowań
  2. Strzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świata
  3. Z ”M jak miłość” odejdzie aż dwóch aktorów? Grają główne role, zaskakujące doniesienia
  4. Napisała list do córki i zawarła w nim 14 punktów. Ostatni jest ważną prośbą
  5. 4-letni synek wybudził się ze śpiączki i powiedział mamie bardzo ważną rzecz. Jego ostatnie słowa są piorunujące
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: webniusy.com

 

 
 
Poprzedni artykułZdjęcia największego pitbulla na świecie robią wrażenie. Jest gigantyczny
Następny artykułWszyscy myślą, że jest jej dziadkiem. Pomimo ogromnej różnicy wieku para stara się o dziecko
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.