Kosmetyczka swoim szokującym wyznaniem podzieliła się z redakcją Lelum.pl. Słowa, które padają w jej krótkim liście, wywołują dreszcze na całym ciele. Niektóre klientki przyprawiają ją o mdłości. Kiedy zobaczyła rzęsy jednej z kobiet przybyłych do salonu, postanowiła przerwać milczenie i poruszyć poważny problem, który niestety często jest pomijany.

Czy są wśród nas kobiety, które nie marzyłyby o tym, aby zostać posiadaczkami zachwycających rzęs? Tak właśnie myślałyśmy. Jak się nie ma, co się lubi… to najlepszym sposobem, który, chociaż odrobinę przybliży nas do ideału, jest wizyta w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Nie bez przyczyny przedłużanie rzęs nieustannie cieszy się coraz większą popularnością i aplikują je kobiety bez względu na wiek.

Kosmetyczka doznała szoku

– Od ponad 5 lat zajmuje się przedłużaniem rzęs. Jakiś czas temu udało mi się otworzyć swój własny salon na warszawskim Mokotowie. Wiecie, jak to jest, ciasny, ale własny. Moje klientki to zwykle kobietki, które znam na wylot – rozpoczęła kobieta.

W związku z tym, że na swoim fanpagu na Facebooku dość często organizuje konkursy, których wygrać można darmową aplikację rzęsek, salon cieszy się coraz większą popularnością.

Kosmetyczka
unsplash.com @icons8

Kosmetyczka podzieliła się swoim wyznaniem. 

– A mnie to naprawdę cieszy. W końcu robię to, co kocham i zarabiam na tym konkretne pieniądze. Właśnie, o to od początku mi chodziło – dodała kobieta. 

Czy sztuczne rzęsy są szkodliwe dla oczu?

– W jednym z takich konkursów wygrała dziewczyna, która wcześniej robiła już rzęsy, z tym że u innej kosmetyczki. Gdy przyszła do salonu i wygodnie położyła się na fotelu, a ja dosłownie nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam – wspomina.

Kosmetyczka na rzęsach i powiekach dostrzegła tabuny kurzu i brudu. Dodatkowo rzęsy były posklejane i nie wyglądały dobrze.

– Kiedy spytałam się jej, o co właściwie tutaj chodzi, przyznała, że przez miesiąc nie przemywała oczu, a w zasadzie to nic z nimi nie robiła… Myślała, że woda im szkodzi – dodaje kobieta.

Jak sama przyznaje, sztuczne rzęsy są zupełnie nieszkodliwe pod warunkiem, że wykonane zostały pod okiem wykwalifikowanej stylistki, która pominie rzęsy w pierwsze fazie wzrostu, dobierze właściwą długość i nie poskleja ich. Odpowiednia pielęgnacja i dbanie o czystość leży już tylko i wyłączenie w gestii klientki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kosmetyczka
instagram.com @thecosmicbeautybar

Kobiety zapominają o prawidłowym dbaniu os sztuczne rzęsy. 

Kosmetyczka
instagram.com @lyda__rivera

Właściwa pielęgnacja to podstawa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Mąż utrudniał Poli Raksie karierę aktorską. Był o nią chorobliwie zazdrosny i wdawał się w liczne romanse
  3. Kiedy była w szkole, jej spodnie zrobiły się czerwone od krwi. Po powrocie do domu mama zareagowała skandalicznie
  4. Mężczyźni ubrani w bikini masowo zaczęli tankować na stacji benzynowej. Powód bawi do łez
  5. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  6. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  7. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułMichał Szpak zaliczył wpadkę w programie na żywo. Tomasz Kammel musiał interweniować
Następny artykułJak poprawnie wykonać demakijaż oczu? Zmywanie makijażu krok po kroku
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.