Kosmetyczka może okazać się bardzo niebezpieczna, co dobrze pokazało kilka przykładów, o których ostatnio zrobiło się głośno w mediach. Wiele zabiegów upiększających jest w końcu w mniejszym czy większym stopniu inwazyjna. Czasami coś może pójść nie tak i możemy zostać oszpeceni, zamiast upiększeni. Tak, jak w przypadku tej kobiety z Płocka.

W naszej pogoni za pięknem coraz częściej zapominamy, że przede wszystkim powinno liczyć się dla nas nasze zdrowie. Wybieramy się na dosyć skomplikowane albo inwazyjne procedury do salonów, co do których nie mamy pewności jeśli chodzi o ich rzetelność. Zapominamy, że kosmetyczka nie zawsze jest godna zaufania i kończymy, nie tylko źle wyglądając, ale i chorując. 

Kosmetyczka ją oszpeciła

Sprawą panią Marleny zajął się program Polsatu Interwencja. Okazało się, że kobieta wybrała się do salonu kosmetycznego w celu wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Chciała mieć piękną, gładką twarz, pozbawioną zmarszczek. Jednak zabieg ostatecznie doprowadził do czegoś zupełnie przeciwnego. Kosmetyczka uważa, że to wina klientki. 

Zaraz po zabiegu wszystko wydawało się w porządku. Jednak kiedy pani Marlena wróciła do domu i upłynęło kilka godzin, zorientowała się, że coś jest bardzo nie tak. Zaczęła bardzo boleć ją głowa, a jej twarz robiła się czerwona. Kobieta zgłosiła się do lekarza, jednak nikt nie potrafił jej pomóc, bo nie było wiadomo, co jej wstrzyknięto.

Konieczna była operacja

Po tym, co pani Marlenie zrobiła kosmetyczka, nie było innego wyjścia. Trzeba było usunąć „wyjątkowo oszpecające” zmiany na jej powiece i na czole. Tym zajął się dr Waldemar Jankowiak z Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

Jak dowiedział się portalplock.pl, według pracowników salonu, w którym wykonano zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego, wina może leżeć po stronie klientki, jako że przyznała się do użycia maści ziołowej i cierpi na niedoczynność tarczycy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kosmetyczka
rawpixel.com

Lepiej udawać się do zaufanych salonów. 

kosmetyczka
Fot.pexels.com

Może ograniczyć ilość zabiegów, na które się ufamy. 

kosmetyczna
fot. maxpixel.com

Proces wstrzyknięcia kwasu hialuronowego źle się skończył. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor stolca może być pilnym alarmem o Twoim zdrowiu. Jeden z nich świadczy o raku i innych paskudnych chorobach
  2. Najbardziej uparte znaki zodiaku. Gdy mają jakieś postanowienie, nic nie jest w stanie ich zatrzymać
  3. Dagmara Kaźmierska wyznała, że była uzależniona. Przez nałóg straciła majątek, uratowało ją więzienie
  4. Wywiesili kartkę z błagalnym apelem do sąsiadów. Problem dotyczy wielu osób
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródła: se.pl

Poprzedni artykułKsiądz rozpętał awanturę w kościele. Twierdzi, że on sam był poszkodowany
Następny artykułRzęsy z roślin i rzodkiewka zamiast szminki? Wizażystka robi najdziwniejsze makijaże na świecie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego