Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa reklamuje markę, która testuje na zwierzętach. „Wstyd panienko. Grunt, że hajs się zgadza”
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 22.10.2019 11:40

Julia Wieniawa reklamuje markę, która testuje na zwierzętach. „Wstyd panienko. Grunt, że hajs się zgadza”

julia wieniawa
youtube.com @FRESHMAGtv

Kosmetyki testowane na zwierzętach są coraz rzadziej akceptowane przez konsumentów. Julia Wieniawa przekonała się o tym, gdy zaczęła promować markę, która dopuszcza się tych praktyk. Pod jej postem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych gwiazd. Agencje reklamowe uwielbiają angażować ją do kampanii. Tym razem jednak Julia Wieniawa postanowiła promować kosmetyki testowane na zwierzętach, co nie spodobało się jej fanom.

Julia Wieniawa promuje kosmetyki testowane na zwierzętach

Julia Wieniawa ma aż milion obserwujących na Instagramie, więc jest jedną z najbardziej pożądanych przez agencje reklamowe influencerek. Celebrytka często zgadza się na promowanie kolejnych produktów. Niektórzy fani nawet twierdzą, że przez to jej reklamy tracą na wiarygodności.

Julia Wieniawa postanowiła jednak przyjąć propozycję kolejnej reklamy i wrzuciła zdjęcie, na którym promuje kolejne kosmetyki. Cierpliwość fanów celebrytki do kolejnych opłaconych postów wydaje się jednak już kończyć. Julia Wieniawa spotkała się z krytyką.

Julia Wieniawa kosmetyki

Piekło pod postem z kolejną reklamą

Julia Wieniawa spotkała się z krytyką ze strony swoich fanów. Jeden z obserwujących słusznie zauważył, że reklamowanie kosmetyków może być nietrafionym pomysłem, gdyż niecałe dwa miesiące temu celebrytka ogłaszała, że rezygnuje z makijażu.

Inni jednak zarzucali Julii Wieniawie okrucieństwo wobec zwierząt. Kosmetyki marki Lancôme, które promuje celebrytka znane są z tego, że są testowane na zwierzętach.

– Biedne zwierzaki… Wszystko na sprzedaż… Nawet cierpienie niewinnych istot… Tyle pracujesz tyle kampanii robisz, masz za co żyć naprawdę nie możesz odmówić? – zapytała jedna internautka.

– Ogromne cierpienie, strach i śmierć w męczarniach jest warta buteleczki kosmetyku? Serio? Każdy z nas umie czytać, ma dostęp do Internetu. Wystarczy chcieć. Wstyd panienko, że jesteś twarzą marki testującej na zwierzętach. Wstyd. Grunt, że hajs się zgadza. A wystarczyłoby raz odpuścić — brzmiała kolejna skarga.

Julia Wieniawa nie odniosła się do krytyki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kosmetyki reklamowane przez Wieniawę są testowane na zwierzętach.

julia wieniawa

Celebrytka nie odpowiedziała rozgoryczonym fanom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Sparaliżowana panna młoda wstała z wózka przed ołtarzem. Zebrani w kościele nie mogli powstrzymać łez
  3. Suczka została przywiązana do drzewa metalową liną. Zwierzę płakało z wycieńczenia
  4. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem? „Nie potwierdzam, nie zaprzeczam”
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił