Lelum.pl

instagram.com/magda_molek

Kinga Rusin odpowiedziała Rozenek. Konflikt dotyczy kosmetyków testowanych na zwierzętach

12 Września 2018

Autor tekstu:

Barbara Ruppel

Kosmetyki testowane na zwierzętach to problem, z którym walczy wiele Polskich gwiazd, m.in. Joanna Krupa i Kinga Rusin. W internecie zawrzało po uszczypliwej wypowiedzi Małgorzaty Rozenek-Majdan o swojej

Kosmetyki testowane na zwierzętach to problem, z którym walczy wiele Polskich gwiazd, m.in. Joanna Krupa i Kinga Rusin. W internecie zawrzało po uszczypliwej wypowiedzi Małgorzaty Rozenek-Majdan o swojej

Małgorzata Rozenek-Majdan zarzuciła Rusin, że walczy o prawa zwierząt, by promować swoje kosmetyki. Na odpowiedź Kingi Rusin nie trzeba było długo czekać.

Małgorzata Rozenek promuje kosmetyki testowane na zwierzętach?

Wszystko zaczęło się od ogłoszenia przez markę Avon, że Małgorzata Rozenek została ambasadorem firmy. Pisaliśmy o konflikcie żony Majdana i Joanny Krupy, która nie wymieniła Rozenek z imienia i nazwiska, ale powiedziała, że niektórzy celebryci promują kosmetyki testowane na zwierzętach i wymieniła firmy, które wg PETA przyczyniają się do cierpienia niewinnych zwierząt, w tym markę Avon. Małgorzata Rozenek szybko zamieściła na swoim profilu na Instagramie post z oficjalnym dokumentem Avonu, w którym firma twierdzi, że już od 1980 roku nie testuje kosmetyków na zwierzętach.

Kinga Rusin i żona Radosława Majdana już od kilku lat pozostają w otwartym konflikcie i unikają się jak ognia. Rusin znana jest ze swojego zaangażowania w walkę o prawa zwierząt. Jej marka naturalnych kosmetyków Pat&Rub jest według gwiazdy TVN ekologiczna i nietestowana na zwierzętach.

W ostatnim wywiadzie dla Jastrząb Post Małgorzata Rozenek została zapytana o Avon i testowanie kosmetyków na zwierzętach. Prowadząca Projekt Lady zapewniła dziennikarza o swojej miłości do zwierząt, przy okazji krytykując Rusin i Krupę:

– A walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna, tylko ja nie wykorzystuję jej ani do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin, ani nie wykorzystuje jej do jakiś pozorowanych ruchów tak jak w przypadku Joanny.

Walka Rusin z Rozenek o kosmetyki testowane na zwierzętach?

Na odpowiedź Kingi Rusin nie trzeba było długo czekać. Prowadząca Dzień Dobry TVN wystosowała bardzo długi wpis, w którym nie pozostawiła suchej nitki na Małgorzacie Rozenek.

– No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! – napisała na Instagramie Rusin.

Wpis poparły inne gwiazdy, w tym Magda Gessler, która nawet zamieściła komentarz, w którym otwarcie przyznała rację koleżance ze stacji:

– Jesteś dzielna i twój temperament jest bezkompromisowy… Chyba nie mogłabyś byc żoną ambasadora, a twoja postawa wobec świata może być tylko przykładem dla innych. Niepodlizując się. – napisała na Instagramie Gessler [pisownia oryginalna] . Kingę Rusin poparły m.in. jej córka, Pola, Paulina Sykut-Jeżyna czy Olga Frycz.

Czy Pat&Rub to kosmetyki testowane na zwierzętach?

Popularna prowadząca Dzień Dobry TVN oskarżyła Małgorzatę Rozenek-Majdan o hipokryzję. W oczach Rusin, Perfekcyjna Pani Domu to hipokrytka, która promuje kosmetyki testowane na zwierzętach:

– Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe- liczy się kasa. – napisała zdenerwowana Rusin.

Kinga Rusin w swoim wpisie stwierdziła również, że Rozenek ją atakuje, ponieważ kosmetyki Pat&Rub są konkurencją dla chemicznych produktów firmy Avon, której jest ambasadorem:

– Przyczyna ataku Rozenek na mnie jest bardziej prozaiczna niżby się wydawało: kasa. Tu chodzi o rywalizację Avonu i ich głównie chemicznych, sztucznych, tanich kosmetyków z ich przeciwieństwem czyli Pat&Rub. Rozenek, dla wielu właśnie synonim sztuczności i taniości, reklamuje kosmetyki Avon za olbrzymią kasę i dlatego bezpardonowo atakuje konkurencję czyli mnie i Pat&Rub, bo kosmetyki mojej marki odniosły sukces (ponad 16 milionów zł ze sprzedaży za pierwsze 8 mies. 2018 roku!), są skuteczne (tysiące opinii na profilu Pat&Rub na fb), są 100% naturalne (a ludzie wybierają naturalność) i NIE są testowane na zwierzętach. – podsumowała sukces swojej firmy Kinga Rusin.

Na komentarz Małgorzaty Majdan nie będziemy na pewno długo czekać. Pozostaje tylko pytanie, czy wojna, która rozpętała się w TVN przyniesie więcej nienawiści, czy w końcu obie Panie dojdą do porozumienia i kosmetyki testowane na zwierzętach przestaną być powodem medialnej wojny, która być może ma korzenie w czymś zupełnie innym – do dziś bowiem niewiadomo dlaczego Rusin i Rozenek się nie lubią.

AKTUALIZACJA – odpowiedź Rozenek

Dzisiaj, tuż przed 15:00 Małgorzata Rozenek opublikowała swoje czarno-białe zdjęcie na Instagramie, które podpisała:

– Kochani, nie oczekujcie ode mnie żadnej reakcji. Jest mi po prostu, po ludzku przykro…

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kosmetyki testowane na zwierzętach
Kosmetyki testowane na zwierzętach

ZOBACZ TEŻ:

  1. Makijaż permanentny. Wszystko, co powinnaś o nim wiedzieć
  2. Polacy o Polkach: „Nie mam problemu z kobietami, ale żony będę szukał za granicą.”
  3. Poznajcie Baddie Winkle. To szalona babcia, która podbija Instagram

źródło: viva.pl, jastrzabpost.pl, onet.pl, wp.pl, pudelek.pl, plejada.pl

Tagi:

Barbara Ruppel

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Po 23 latach małżeństwa mąż podsumował Natalię Kukulską. Wszyscy się rozwodzą, a ich miłość kwitnie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Spojrzała na dłonie Jarosława Kaczyńskiego. Wiele z nich wyczytała, politycy komentują jej zdanie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Paraliżujące sceny w domu pogrzebowym. Patrzyli, co dzieje się na ich oczach z ciałem zmarłej i nie dowierzali

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje znajomych poza kolejką w gabinecie NFZ. Ludzie oburzeni

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

I po pracy w TVP. Wkurzona Roksana Węgiel ujawniła, co stało się za kulisami. "Żałosne"

Czytaj więcej >