Przemek Kossakowski zabrał głos, odpowiadając na komentarz internauty, który postanowił wypowiedzieć się na temat jego rozstania z Wojciechowską. Obserwator stwierdził, że na Przemka „wylało się wiadro hejtu”. 

Przemek Kossakowski postanowił odpowiedzieć na komentarz internauty, który podsumował: – Niestety Przemku jesteś osobą publiczną. I to na Ciebie wylało się wiadro hejtu. Dziennikarz wyznał, że zdaje sobie z tego sprawę. 

Przemek Kossakowski odpowiedział na komentarz internauty 

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska są obecnie na ustach wszystkich za sprawą nieoczekiwanego rozstania. Para pobrała się 16 października 2020 roku, jednak oboje potwierdzili, że już się rozstali. 

Informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego zszokowała wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że cokolwiek może poróżnić tę dwójkę. 

W sieci jednak pojawiła się informacja o rozstaniu pary, którą następnie oboje potwierdzili. Martyna przyznała, że stało się to z dnia na dzień i mimo upływu czasu smutek wciąż jej towarzyszy. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Przemek Kossakowski natomiast wyznał, że: 

Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces – czytamy na jego profilu. 

Pod oświadczeniem, które opublikował, pojawiła się masa komentarzy. Jeden z internautów stwierdził, że Przemek jest osobą publiczną i to na niego wylała się fala hejtu: 

Niestety Przemku jesteś osobą publiczną. I to na Ciebie wylało się wiadro hejtu. Takie mamy super czasy, że ludzie nie mają swojego życia. Mogę tylko życzyć powodzenia. Bo z głupotą nie wygrasz – podsumował użytkownik Instagrama. 

Przemek Kossakowski postanowił wyznać, co myśli na ten temat: 

-Zdaje sobie z tego sprawę

Pod postem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia zatroskanych internautów, którzy zapewniali, że są przy nim myślami. 

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram 

  

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.