Jak informuje polsatnews.pl, w okolicach mostu w Płocku wędkarze odnaleźli dryfujące ciało. To rejon, w którym trwają poszukiwania zaginionego w niedzielę starosty płockiego Mariusza Bieńka z PSL.

Tygodnik Płocki podaje, że ciało zauważono w odległości około dwóch kilometrów od mostu im. Legionów Piłsudskiego w Płocku. Na miejscu pracuje prokurator, na razie nie można potwierdzić, czy to ciało zaginionego polityka. Przypomnijmy, że łódź, którą płynął wraz z dwoma innymi mężczyznami wywróciła się.

Poszukiwania Mariusza Bieńka

W poszukiwaniach starosty udział bierze ponad 100 strażaków i policjanci. Wykorzystywano łodzie strażackie, policyjne i WOPR.

– Obfite opady utrudniają działania, natomiast cały czas jesteśmy na wodzie i prowadzimy poszukiwania, także z lądu. Dotąd nie odnaleźliśmy zaginionego. Akcja będzie kontynuowana dziś do zmroku, a jeżeli nie przyniesie rezultatu, zostanie wznowiona jutro rano – mówił rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku st. kpt Edward Mysera w poniedziałkowy wieczór.

Dzień wcześniej mężczyźni wypłynęli na ryby, w pewnym momencie wszyscy wypadli z łodzi. Jednemu nie udało się wydostać na powierzchnię. Tożsamość zaginionego potwierdzono w poniedziałek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Paweł Kukiz dogadał się z PiS. Ogłoszono, co stanie się we wrześniu

Źródło: polsatnews.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl