Connect with us

Lifestyle

Ile kosztuje związek i miłość w Polsce? Zaskakujące statystyki

Opublikowane

-

Zastanawialiście się kiedyś, ile kosztuje was związek? Oczywiście zakochani czasu i pieniędzy nie liczą, w końcu jak można wycenić uczucia? Nie można, ale to ile wydajemy na bycie z drugą osobą już tak. Można to zrobić i to całkiem dokładnie. Przeczytajcie zaskakujące statystki.

Platforma MAM swój najnowszy raport zatytułowała: Ile kosztuje miłość w Polsce? Zbadano, ile dokładnie kosztuje nas miłość i ile na nią wydajemy. Badanie pochodzi z 2018 roku, więc jest aktualnie. Do badania zaproszono 1005 dorosłych Polek i Polaków, a wyniki zaskakują…

Przyszło wam do głowy, że bycie razem może być opłacalne? Zaskoczeni? Oczywiście, że tak – weźmy to na logikę. Jeżeli z kimś mieszkamy, nasze koszty są dzielone mniejwięcej na pół, głównie chodzi tutaj o kwestię mieszkania i opłat – aż 80% badanych przyznało, że to spora oszczędność. Chodzi o ok. 300-500 zł miesięcznie (24% badanych), 1000 zł (16%), a nawet ponad tysiąc (10%).

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler: „Chcesz mieć dobry seks? Ssij krewetkę!”

Ile kosztuje miłość w Polsce?

44% par dzieli koszty wspólnego życia na pół, 39% odpowiedziało, że jedna ze stron płaci więcej, a 17% związków nie dzieli się kosztami wcale i wszystkie opłaty ponosi tylko jedna ze stron.

50% zakochanych, przyznaje się ma oszczędności, o których nie ma pojęcia partner (statystycznie częściej robią to kobiety). Jest też przykra wiadomość, bo aż 59% z nas kłóci się z partnerem o pieniądze 🙁

Kłócimy się o nieprzemyślane wydatki, a o co mamy największe pretensje? Obie strony starają się ukryć te wydatki przed partnerem:

Kobiety – ubrania, kosmetyki, zabiegi kosmetyczne

Mężczyźni – rozrywka, hobby, wydatki na samochód

Ile wydajemy w miesiącu na partnera i spędzanie z nim czasu? Jesteśmy w stanie przeznaczyć ok. 300 zł na wspólne wyjścia i rozrywki z partnerem. Jeżeli chodzi o okazje takie jak urodziny czy Walentynki średni nasz wydatek to ok. 200 zł. 

ZOBACZ TEŻ: SexMasterka z nowym klipem „Głębokie Gardło”. W klipie Popek, Multi i Malczyński

źródło: ckm.pl

komentarze

Reklama

Lifestyle

Duże zmiany w Tinderze! Będą ograniczenia dla mężczyzn

Opublikowane

-

duże zmiany w Tinderze

Szykują się duże zmiany w Tinderze. W najnowszej aktualizacji tylko kobiety będą mogły rozpoczynać rozmowy. To chyba nie spodoba się mężczyznom. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Szukasz pracy? Muzeum Polskiej Wódki rekrutuje

Opublikowane

-

Ta praca może być marzeniem dla wszystkich miłośników mocniejszych trunków. Muzeum Polskiej Wódki, które otwarte zostanie już w czerwcu w Warszawie, szuka pracowników. Oferta jest bardzo atrakcyjna.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Organizm tego Polaka sam wytwarza alkohol

Opublikowane

-

organizm tego Polaka sam wytwarza alkohol

Choć może się to wydawać śmieszne, to dolegliwość tego Polaka jest naprawdę poważna. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy