Kot mieszkający na ulicy postanowił, że sam znajdzie sobie kochający dom. Bezpański zwierzak po prostu wybrał sobie losowego przechodnia i wskoczył na niego. Ponieważ nie chciał sobie iść, mężczyzna uznał, że nie ma wyboru – ten dzień zmienił jego życie na zawsze.

Zwykły spacer, na który wybrał się mężczyzna, okazał się przełomowym momentem w jego życiu. Zauważył małego kotka, który nie pozwalał mu odejść. Mężczyzna uznał, że nie ma innego wyboru, niż zaprosić zwierzaka pod swój dach.

Kot sam znalazł dom

Bezdomny kot rozpaczliwie prosił o pomoc. Jego piski i płacz były słyszalne wszędzie, dlatego mężczyzna zauważył kociaka. Maluch podbiegł do niego, skakał i błagał o trochę miłości. Zanim się zorientował, już kroczyli wspólnie w kierunku domu mężczyzny. W nowym domu, kot zasnął jak małe dziecko — w końcu zaznał spokoju. Mężczyzna przyznaje, że była to miłość od pierwszego wejrzenia i nie wahał się ani chwili. Kiedy zobaczył malucha, wiedział, że nie wróci bez niego do domu. 

Przyjaciele na zawsze

Mężczyzna mówi, że kot, którego nazwał Vel, i on to wspaniały tandem. Wszystko robią razem, nie opuszczają siebie na krok i są pewni wzajemnej miłości. Nawet prace domowe wykonują wspólnie — czy to pranie, czy gotowanie, zawsze są obok siebie. Zżyli się ze sobą i tworzą prawdziwą rodzinę. Niesamowite, że kociak sam wybrał nowego właściciela. Nie czekał na cud i na to, że ktoś do niego podejdzie. Wziął sprawy w swoje cztery łapy i zakończyło się to sukcesem. Takiej determinacji powinni się od niego uczyć ludzie. 

Zobacz zdjęcia:

bezdomny kot
tweetcat.net

Bezdomny kot wskoczył na mężczyznę i nieustannie piszczał.

bezdomny kot
tweetcat.net

Nie pozwalał mu odejść i błagał, żeby go zabrał.

bezdomny kot
tweetcat.net

Dziś są wspaniałą, nierozłączną parą, która idzie wspólnie przez życie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi na ulicy z bezpańskim psem
  2. Suczkę porzucono przy drodze na pewną śmierć. Ratownicy zwrócili uwagę na jej ogromny brzuch, nie było w nim jednak szczeniąt
  3. Pies codziennie sam jedzie autobusem do parku. Powód rozczula do łez
  4. Bolesne nagranie obiegło sieć. Bez chwili namysłu przejechał psa

Źródło: tweetcat.net

 

 

Poprzedni artykułOdkryła, co jej mąż ukrywał przez ostatnie 1,5 roku. Był to cios prosto w serce
Następny artykułLevi’s® odkrywa lata 80. na nowo. Balloon jean w kolekcji wiosna/lato 2020 
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.